TaoTronics SoundSurge 85 nasıldır?

trevor_philips

Hectopat
Daha fazla  
Bu kulaklık alınır mı?
Gerçekten ses performansı nasıl kullanan arkadaşlar objektif bir şekilde anlatabilir mi?
Çok övülüyor övüldüğü kadar var mı yoksa bu yorumları yapanlar daha önce kaliteli ses dinlememiş kişiler mi?(böyle dedim çünkü örneğin JBL C 100 de çok övülüyor ama bana göre tizleri berbat tahammul edemiyorum tizler o kadar sıkıntılı ki baş ağrıtıyor fazla dinlerseniz o yüzden kullanmıyorum artık. Aynı şeyi daha önce birçok ürün yorumlarında denk geldim.)
Q10 önermeyin lütfen tasarım olarak beğenmedim onu.

Arkadaşım Hepsiburada'da uygun fiyatı görünce almış, ben de deneyimledim. Kulaklık çok hafif değil fakat baskı yaratmıyor 2 3 saat güzelce kullanılır. Ses karakteri dengeli, çok öne çıkan bir ses yok. Basları yerinde çok bas delisiyseniz tatmin etmez. Sesler birbirinin üstüne binmiyor, tizler kafa ağrıtmıyor.

Bu kulaklık alınır mı?
Gerçekten ses performansı nasıl kullanan arkadaşlar objektif bir şekilde anlatabilir mi?
Çok övülüyor övüldüğü kadar var mı yoksa bu yorumları yapanlar daha önce kaliteli ses dinlememiş kişiler mi?(böyle dedim çünkü örneğin JBL C 100 de çok övülüyor ama bana göre tizleri berbat tahammul edemiyorum tizler o kadar sıkıntılı ki baş ağrıtıyor fazla dinlerseniz o yüzden kullanmıyorum artık. Aynı şeyi daha önce birçok ürün yorumlarında denk geldim.)
Q10 önermeyin lütfen tasarım olarak beğenmedim onu.

Sanırım bir bug oldu F5 atmama rağmen konu sayfama düşmemişti az önce açtığım 'konularım yayınlanmıyor' konusundan gelenler için yazıyorum.

Geri
Yukarı