Tarayıcıda film ya da dizi izlerken videoya tıklanmıyor

Mr.Meath

Decapat
Birkaç gündür bir sorunum var. Nedense bir dizi izlemek istediğimde sayfa açılıyor ancak sanki boş bir sayfaya tıklıyormuşum gibi oluyor. Videoya tıklıyorum normalde parmak işareti çıkması gerekirken hala ok işareti çıkıyor. Sayfayı birkaç kere yenilediğimde düzeliyor ama videoyu tam ekran aldıktan sonra tekrar çıkınca tekrar aynı sorun yaşıyorum ya da düzelince başka sekmeye geçiyorum geri dönünce yine boş bir sayfaymış gibi oluyor ve bir şey daha var, PRT Screen tuşum da çalışmıyor. Normalde PRT Screen'e basınca ekranı SS alması gerek. CTRL V yapıyorum resim yapıştırmıyor. Youtube'da böyle bir sorunum yok sitelerde video izleyemiyorum. Odnoklassniki gibi video oynatıcılarda sorun var galiba entegre olamıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tarayıcınızın en güncel sürümde olduğundan emin olun.
Kullandığınız uzantıları belirtin.
Ayriyeten reklam ve açılır pencere engelleyici olarak şu üç uzantıyı öneririm.
Diğer reklam engelleme uzantılarını kaldırın. Mozilla gizlilik ayarlarında çerez ayarlarını engellemeyi kapatın.
Bazı videolar başlangıçta reklam koyuyor. Dandik reklam engelleyiciler bu reklamları düzgün bir şekilde engelleyemediği için siyah ekranda kalabiliyor. Yukarıda önerdiğim uzantıları kullanıp dener misiniz?
Farklı bir video oynatıcı varsa onları kullanın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…