Tarayıcıdan oynanan kraliçeli bir oyunun adı

p3x69

Hectopat
Merhaba, ben eskiden tarayıcıdan oynanan bir oyun arıyorum. Şahsen ben oynamadım fakat arkadaşımın aklına takıldı ve bugün rahat uyumak için bulmam gerek. Lütfen yardım edin. Öyle bir anlatıyor ki oyunu ben bile merak ettim. Tek çare olarak burayı hatırladım. Yazılarını aynen kopyalıyorum: "Oyun offline bir kralice gibi bir şey vardi, soru soruyordu. Onlara verdiğin yanitlara gore sinifin belli oluyordu. Savasci, assassin, okcu falan fisman. Ondan sonra bir yol vardi, orada vs. atiyordun PC'yle sirayla diger karakterler yardimci olarak geliyordu. Gucunu, zirhini gelistiriyordun. Bölümler ilerliyordu, ozel seyler yaparsan bir şeyler falan veriyordu." ve "Abi, boyle ilk bas karakter seciyorduk, okcu, baltali, kilicli buyucu falan, sonra 2D bir yol vardi, o yolun sonundan basindan düsmanlar geliyordu. Ana karakteri sen, diğerlerini PC kontrol ediyordu. Hatta bir bolum vardi bonus bir şey yapınca mizraci aciliyordu, en cok onu seviyordum. Baltaciyi her seferinde adini William Baltazar yapardim. IQ 1000.". Yazım hataları için özür dilerim.

Geri
Yukarı