Tarayıcılarda Shazam, Bass Booster gibi eklentiler çalışmıyor

blu1

Femtopat
Daha fazla  
Windows 10 Pro kullanıyorum. Bundan önce de Windows 8.1 Pro kullanıyordum ve onda da aynı sorun vardı. Tarayıcılarda Bass Booster, Shazam gibi eklentileri açtığım zaman sekme de

1692412854437.png

Simgesi çıkıyor ve ses kesiliyor. Çözümü nedir? Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Başka kurduğun eklentilerden kaynaklanıyor olabilir. O simge arka planda bir eklentinin çalıştığını gösterir. Hangi tarayıcı acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Başka kurduğun eklentilerden kaynaklanıyor olabilir. O simge arka planda bir eklentinin çalıştığını gösterir. Hangi tarayıcı acaba?
Bütün tarayıcılarda oluyor. Bass Booster haricindeki eklentileri sildim yine olmadı.

Acaba sadece Chromium tabanlı tarayıcılarda mı oluyor diye Mozilla Firefox indirdim ve denedim onda çalıştı. Sırf bunun için tarayıcı değiştirmek pek istemiyorum.

Bütün tarayıcılarda oluyor. Bass Booster haricindeki eklentileri sildim yine olmadı.

Acaba sadece Chromium tabanlı tarayıcılarda mı oluyor diye Mozilla Firefox indirdim ve denedim onda çalıştı. Sırf bunun için tarayıcı değiştirmek pek istemiyorum.
chromu sıfırlamayı deneyın hocam

DRM koruması olan platformlarda(Netflix, Prime Video, Spotify vb.), tarayıcı uzantılarının veri çekmesini engelliyor. Diğer sorunu bilmiyorum. Yukarıdaki sitelerde Shazam'ı telefondan kullanırsan sesleri algılayacaktır.

Geri
Yukarı