Tarife kablolu, Modem kablosuz

HüseyinA

Hectopat
Arkadaşlar merhaba,

Ben yeni bir kablosuz modem alacağım. Ama benim tarifem kablolu. Kablosuz modemi taksam yinede wifi olarak dağıtabilir miyim ?
Yada tarifeyi telefondan değiştirebilir miyim ?

Cevaplarsanız sevinirim.

Benimde normal kablolu internetdi modemim yanınca Teknosa'dan yeni bir wifi'li modem aldım ve wifi olarak kullanabiliyorum.

Öyle tarife var mı ki? Modemi kablosuz alırsan hattın kablosuz olur, tabi bilgisayarın da kablosuz USB adaptör yada PCI kart olmalıdır. İnternet hattın da zorunluluk yoktur, her şey modeme bakar.

Arkadaşlar tarifeden kastım hatta kayıt olurken kablolu olarak kayıt olmuştum. Ama anladığım kadarıyla hiç bir değişiklik yapmadan kullanabiliyorum. Teşekkürler.

Hahaha. Saka gibisin kardesim. Senin modemine gelene kadar kabloludur o. Yani mesela: uydu dan alirsan hizmeti kablolu olmaz; uydulu olur.

Keyfine bak ve wi-fi destekli bir modem alarak diledigin sekilde kullan.

Not: Turkce klavyeden yazilmamistir.

Not 2: Baba olmayi bekliyorum su dakikalarda, heyecandan kendimi buraya attim. Dua edin.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı