Tarih kitap önerisi

Ömer Seyan

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. Ben 14 yaşındayım ve tarihe çok büyük ilgim var. Adolf hitler, Osmanlı tarihi, Cumhuriyet'in kuruluşu, 1. ve 2. dünya savaşını çok iyi biliyorum. Osmanlının kuruluş ve yükseliş döneminin padişahlarının hayatını biliyorum. Hangi kitabı alacağımı bilmiyorum. Çoğu bana ağır geliyor ve sıkılıyorum. Acaba kitap önerir misiniz?

Merhaba arkadaşlar. Ben 14 yaşındayım ve tarihe çok büyük ilgim var. Adolf hitler, Osmanlı tarihi, Cumhuriyet'in kuruluşu, 1. ve 2. dünya savaşını çok iyi biliyorum. Osmanlının kuruluş ve yükseliş döneminin padişahlarının hayatını biliyorum. Hangi kitabı alacağımı bilmiyorum. Çoğu bana ağır geliyor ve sıkılıyorum. Acaba kitap önerir misiniz?
Yani bir bütçe söyleyip ona göre öneride bulunsak daha iyi olacak gibi. Ama PDF olarak bulup okursan veya kütüphaneden alırsan para vermemiş olursun. Eğer alıp kütüphaneme kitap eklerim diyorsan benim de kullandığım Prof Kitap var. Bir kaç defa aldım oradan. Kitapları ince ama kalitesi falan güzel. 6 kitap set halinde 48TL kargo ile 60TL olur ama sen birden fazla set alırsan hem kampanyaları oluyor hem de kargo parasında tasarruf ediyorsun.
Bunu dışında Yusuf Kayaalp'in Metehan kitabı ve aynı kişinin Cengiz Han kitabını öneririm. Eğer alırsan da Adolf Hitler'in Davam kitabını da alabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı