Tarım Kredi Marketlerinde Bulunan Ürünlere 15 Ağustos Tarihinden İtibaren İndirim Uygulanacak

Yıl olmuş 2022, oturmuş market fiyatlarını konuşuyoruz. Instagram'da yayınlanan videoları gördün mü? Eskisi gibi kuyruk dönemine geri döndük sen hala savunmaya devam ediyorsun.

Yıl olmuş 2022, oturmuş market fiyatlarını konuşuyoruz. Instagram'da yayınlanan videoları gördün mü? Eskisi gibi kuyruk dönemine geri döndük sen hala savunmaya devam ediyorsun.
Şimdi her şey bol, kuyruk olsa nolur!

Ben sizin yanlış değerlendirmenizi konuşuyorum. Doğrusunu yazıyorum.

Sanki Tarım kredi bütün ürünlere indirim yapacaz her şey yüzde 30 ucuz olacak demiş gibi lanse ediyorsunuz. Ve alakasız çokokrem örneği veriyorsunuz.

Ve bakın bir ürün almasanız bile siz bile gidip kalabalık etmişiniz orada. Sizin gibi yüzlerce binlerce insan sırf meraktan gitti ilk günler ne var ne yok görmeye.

Kardeşim ben gittim baktım indirim daha gelmemiş.

Değerlendirme, konuşma, doğrusunu yazma. Yeter artık her siyaset içeren konuda varsın, sıkıldım.

Son düzenleme:
Değerlendirme, konuşma, doğrusunu yazma. Yeter artık her siyasi konuda varsın, sıkıldım.

Bak işte ana sorun bu.
Bu siyasi bir konu değil. Burada bir indirim olmuş ona bile siyasi bakıp siyaset yapmaya çalışıyorsun. Mantıklı ve doğru yapsan içim yanmayacak. Yanlış ve eksik bilgi üstünden yanlış siyaset yapıyorsun.

Hem milliyetçi olmak hem liberal olmak ? Sure.

Hem milliyetçi olmak hem liberal olmak ? Sure.

Ben kafatası veya safkancı milliyetçi değilim ki.

Ben Türküm veya Türkiye Cumhuriyeti vatandaşıyım diyen herkes Türktür benim için...

Not: Mustafa Kemal Atatürk'ün de Liberal ekonomiden yana olduğunu biliyor muydun? Ama o günün şartları 1. dünya savaşı sonrası sıkıntılar ve büyük ekonomik buhran farklı yollara itmiştir kendisini ama. Aslen oda liberal ekonomiyi savunuyordu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…