Tasarımlarımı nerede satabilirim?

Mutluww

Hectopat
Arkadaşlar merhaba, ben can sıkıntısından uzun bir süre Photoshop ile uğraştım kendimi biraz geliştirdim, Instagram'da Photoshop üzerinden tasarım yapıp satan insanları görüyorum (Logo, Mascot Logo, Twitch, Youtube tasarımları) ben de bunları orta düzeyde yapıyorum ama bu insanlar beni nasıl bulacak? henüz bir Instagram hesabı açmadım ama bu konuda yardımcı olabilecek birisi olursa ortak iş yapabiliriz, bazı tasarımlarım;
Preview Offline Screen.png
Wallpaper-2.png

Wallpaper.png
Girl-Wallpaper.png
SoaR-Mıxo.png

Youtube-Banner.png
Black-Ops-4-Wallpaper-for-wtcN.png

Bu arada bu tasarımların çoğu "fan art" tarzı bir şey, yani benden kimse tasarım istemedi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yani tasarımlarını satman çok zor ama birileri için ücreti karşılığında tasarım yapabilirsin. Mesela örneğin yaptığın Wtcn tasarımını satamazsın. Çünkü birisi görsellerden sağ tık ile kopyalayıp alabilir senden. Ama Wtcn veya Mithrain'e örnekler yollayıp isterlerse yapabilirim dersen ve onlar da beğenirse tabii ki parası karşılığı tasarlayıp onlara satabilirsin. Ya da başka insanlara. Mesela bazıları kendilerine özel "Anıl" diye bir masaüstü arka plan isterler. O kişilere ulaşman gerekecek anca.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı