Taşınabilir HDD ile oyun oynanır mı?

Sasha UKR

Kilopat
Makaleler
6
Yer
Azerbaycan
Daha fazla  
Meslek
Universite öğrencisi, ekonomi
Merhaba. Diğer parçalara baya para gittiğinden dolayı HDD almaya para kalmadı neredeyse. Elimde 500 GB External HDD var. My Passport. Bu HDD ye orijinal GTA V, AC Unity, Far Cry 4 yazıp oynayabilir miyim? FPS vermekte falan sorun çıkmaz, değil mi? Mümkün müdür?

Kurabilirsiniz. FPS'yi de etkilemez. Ancak oyunları yükleme yaptığınız PC'den oynayabilirsiniz yani farkı bir PC'den yükleme yapılmış oyunlar genelde çalışmaz.

Kurabilirsiniz. FPS'yi de etkilemez. Ancak oyunları yükleme yaptığınız PC'den oynayabilirsiniz yani farkı bir PC'den yükleme yapılmış oyunlar genelde çalışmaz.
Az önce başka bir konuda gördüm de, ordan aklıma geldi. Güzel o zaman . HDDye vermeye para kalmadı. Sonra 2 TB lık alırım.

Denildiği gibi, 2.0'da sorun olabilir, şahsen denemedim. Fakat 3.0'da sorunsuz çalışıyor oyunlar, denemiştim daha önce.

Hangi oyunları oynayacağının da etkisi var. Ağır oyunlarsa evet usb 3.0 olmadıkça çok zor. Ama biraz daha basit kalan oyunlarsa çok da sıkıntı olmaz. Farklı bilgisayarlarda da kimi oyunlar çalışabilir.

Veriyolu yetersizliği nedeniyle sıkıntı olur. Aynı yetersiz RAM bellek miktarında meydana geldiği gibi anlık takılmaları sıkça yaşarsın, çok iyi bir ekran kartın olsa dahi.

GTA V, Far Cry 4 gibi oyunlarda sorun olur mu bilmiyorum, denemem lazım. Fakat dediğim gibi, daha önce Medal of Honor 2010 ve diğer bir kaç oyunda denemiş sıkıntı yaşamamıştım.
GTA 5'i de harici 3.0'a atıp denerim akşama.

Evet arkadaşlar, W.D. Marka olan Harici 3.0 HDD ile GTA 5'i de sorunsuzca oynayabildim.
Ben bu harici diski yaklaşık 2 sene önce aldım ve oldukça da dolu olmasına rağmen.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu arada, malum GTA 5 ve diğer oyunlarım dahili disklere yüklü, emin olmak adına o diskleri çıkardım.

Şimdi geldim . Baya emek sarf etmişsiniz, sağolun hocam! Ben de böyle yapacağım, hoşuma gitmezse, gider alırım bir tane HDD .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…