Tavandan sarkan örümcekler

Mucosoft

Megapat
Makaleler
12
Odada koskoca alan varken örümceklerin tavandan sizin yanınıza doğru gelmesi ilginç değil mi? Sanki merak edip size bakmaya geliyor, sonra gidiyor. Belki de ışık dikkatini çekiyor, ona doğru geliyor. Bunu birkaç kez yaşadım. Bugün bir kez daha şahit oldum. Ürkütücü bir deneyim. Önünüze bir anda örümcek beliriyor. Önce sivrisinek sanıyorsunuz, sonra örümcek olduğunu anlayınca yerinizden zıplıyorsunuz. Tabii örümcekten korkmam ama önüme bir anda jumpscare gibi çıkınca anlık ürkütüyor.

Böyle bir olay yaşadınız mı? Anınızı bizimle paylaşın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Odada koskoca alan varken örümceklerin tavandan sizin yanınıza doğru gelmesi ilginç değil mi? Sanki merak edip size bakmaya geliyor, sonra gidiyor. Belki de ışık dikkatini çekiyor, ona doğru geliyor. Bunu birkaç kez yaşadım. Bugün bir kez daha şahit oldum. Ürkütücü bir deneyim. Önünüze bir anda örümcek beliriyor. Önce sivrisinek sanıyorsunuz, sonra örümcek olduğunu anlayınca yerinizden zıplıyorsunuz. Tabii örümcekten korkmam ama önüme bir anda jumpscare gibi çıkınca anlık ürkütüyor.

Böyle bir olay yaşadınız mı? Anınızı bizimle paylaşın.

Ben nedense örümlceklerden çok çekiniyorum. Görünce bakmak bile ürkütüyor. Kafam kadar bir tane anası gelecek diye korkuyorum :D

Benim de var yatağımın üstünde bir tane, aylardır benimle birlikte yaşıyor.
Arada bir aklımdan elektrikli süpürgeyle çektirsem mi diye düşünüyorum ama vicdanım el vermiyor.

Ben öyle bir yaşasam evi üstüne yapıp terk ederim.

FKJVLjIvS0KXgE-a46To4n9WcwQtEW0-B6zjGUjQSPA.jpg

Ben öyle bir yaşasam evi üstüne yapıp terk ederim.
İnce bacaklı örümcekti ve yavruydu. Beni görünce şok olmuş gibi hareketsiz durdu. Ben de masaya insin diye üfledim. Masaya indi.

O sırada klavyenin altına kaçmaya çalıştı. Ben bir kez daha üfleyip yolunu değiştirmeye çalıştım. İnatla klavyenin altına girmeyi başardı. Sonra klavyeyi kaldırınca başka yöne kaçtı. En sonunda "yeter" dedim güçlü üfleyip arka tarafa gönderdim. Sonra daha gelmedi. Akıbeti bilinmiyor ama tahminen yaşıyordur.
Benim de var yatağımın üstünde bir tane, aylardır benimle birlikte yaşıyor.
Arada bir aklımdan elektrikli süpürgeyle çektirsem mi diye düşünüyorum ama vicdanım el vermiyor.
Seni buraya alalım. :)

Geri
Yukarı