Tavşan alınır mı?

Baygolgee

Picopat
Daha fazla  
Tavşan alacağım. Lop tavşanı çok tatlılar ama bahçede bakacağım. Nasıl olur, nasıl yapılır, bilemedim. Bir de soğukta üşürler mi ne olur bilmiyorum, şimdiden teşekkürler.

Eve sokma gibi bir düşüncen varsa sakın alma. Ben baktım çok zahmetli bir iş. Hep bahçede duracaksa kaçamayacağı şekilde düzenle çok rahat zıplar gider çünkü. Bir de üşümemesi için güzel bir ev yapman lazım ona.

Tavşan iyi bir hayvandır lakin bakımı arkadaşların dediği gibi çok zordur uzun süre hayvan beslemediysen ve cidden tecrüben yoksa tavşan beslemeni önermem bakımı zor bir hayvan çünkü.

Muhabbet kuşu bak, benim tek çiftim var. İlk 2 aylık kuluçkalarında toplam 8 yavru aldım. Adeti 100 TL'den sattım, çok karlı iş.
Onada baktım ama olmuyor 2 tane aldım benimle ilgilenmediler o yüzden verdim en sonunda.
Eve sokma gibi bir düşüncen varsa sakın alma. Ben baktım çok zahmetli bir iş. Hep bahçede duracaksa kaçamayacağı şekilde düzenle çok rahat zıplar gider çünkü. Bir de üşümemesi için güzel bir ev yapman lazım ona.
Zaten ev sakinleri karşı çıkıyor.

Onada baktım ama olmuyor 2 tane aldım benimle ilgilenmediler o yüzden verdim en sonunda.

Zaten ev sakinleri karşı çıkıyor.

Kardeşim taktiği veriyorum :D Eve getiriyorsun tatlı bir herhangi bir hayvanı veya tavşanı, azcık dursun falan deyip idare ediyorsun 1-2 Hafta, bak bakalım ev sakinleri bırakabiliyor mu :D Ama dikkat et etrafa falan pislemesin diken üstünde dur, bir sorun çıkarmadığını gören ev sakinleri evcil hayvanı kabullenecektir.
Kediye köpeğe alerjim var ):

Çok üzüldüm :( benim de var ama hala kedi besliyorum :D

Kardeşim taktiği veriyorum :D Eve getiriyorsun tatlı bir herhangi bir hayvanı veya tavşanı, azcık dursun falan deyip idare ediyorsun 1-2 Hafta, bak bakalım ev sakinleri bırakabiliyor mu :D Ama dikkat et etrafa falan pislemesin diken üstünde dur, bir sorun çıkarmadığını gören ev sakinleri evcil hayvanı kabullenecektir.

Çok üzüldüm :( benim de var ama hala kedi besliyorum :D
Ama annem sert kedi bile sevmez tiksinir başka yol lazım bana.

Yeni konular

Geri
Yukarı