Tavsiye taahhütsüz internet sağlayıcı

İşte geçişte acaba TurkNet'in 1 ay kullan beğenmezsen iade et hakkı geçişte kullanıyor mu yoksa TurkNet benden kurulum ücretini talep edecek mi o kafamı karıştırdı.
İstemez herhalde 1 ay dolmadıysa bi arayıp sorun belki geçiş değilde iptalde geçerlidir.

Herkese iyi günler bundan 10 gün önce evime TurkNet bağlattım bugün 269 TL fatura bedeli çıkardılar altyapım 16 Mbps veriyor ADSL olarak alternatif başka sağlayıcıya geçmek istiyorum önerileriniz nelerdir?

İyi alıştı TurkNet'te şubat ayı bizim faturaları 249,99 yaptı yeni abonelere daha fazla geçiriyor herade. Çelişkiye bak ben 100 kullanıp 249,99 vereceğim sen 16 kullanıp 269 vericen :D

Comnet'e başvuru yaptım ben hocam bak derim. 2 tane farklı hizmetim var ikisini de geçireceğim.

@TurkNet Destek Ayşegül bu fiyat farklılığı ve hız farklılığı için yorumunuz var mı acaba?

İyi alıştı TurkNet'te şubat ayı bizim faturaları 249,99 yaptı yeni abonelere daha fazla geçiriyor herade. Çelişkiye bak ben 100 kullanıp 249,99 vereceğim sen 16 kullanıp 269 vericen :D

Comnet'e başvuru yaptım ben hocam bak derim. 2 tane farklı hizmetim var ikisini de geçireceğim.

@TurkNet Destek Ayşegül bu fiyat farklılığı ve hız farklılığı için yorumunuz var mı acaba?

Comnet burada port yok diyor benim için Millenicom'a başvurdum şimdilik böyle giderse hepsini tek tek deneyeceğim galiba 😀

0850 288 80 80​

0212 703 43 71.

Bu iki numaradan birini arayın sorunuzu cevaplarlar. Ticket açsınızda hemen cevap verirler zaten ama aramak daha sağlıklı.

Şu an geçmiş bulunmaktayım cayma bedeli çıkarsa 150 TL ücretini biz karşılıyoruz dedi TurkNet dönüş yapmadı eğer cayma bedeli çok çıkarırsa iptal edip yeni abonelik açtıracağım onunda kurulumu 150 TL imiş böyle daha mantıklı olur.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2023-01-24-17-05-35-800_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2023-01-24-17-05-35-800_com.android.chrome.jpg
    53,6 KB · Görüntüleme: 22
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı