TD500 V2 kasanın RGB'si çalışmiyor

hiraa

Kilopat
Daha fazla  
TD500V2 kasami topladim fanlar calisiyor lakin isiklar calismiyor. Ne yaptiysam olmadi yardimlarinizi bekliyorum.

Anakartına ARGB çıkışı mevcut. Bağlantıları yanlış yapmışın muhtemelen. Anakartında bulunan ARGB çıkışlarını işaretledim. Kontrolcüden gelen 3 pinli dişi kabloyu bunlardan birine takman gerekli. Ekstra olarak kontrolcüden bir kablo daha çıkması lazım 2 pinli, anakart üzerindeki reset çıkışına bağlanır. Onu da tamamen çıkar.

Screenshot_3.png

Son düzenleme:
Anakartına ARGB çıkışı mevcut. Bağlantıları yanlış yapmışın muhtemelen. Anakartında bulunan ARGB çıkışlarını işaretledim. Kontrolcüden gelen 3 pinli dişi kabloyu bunlardan birine takman gerekli. Ekstra olarak kontrolcüden bir kablo daha çıkması lazım 2 pinli, anakart üzerindeki reset çıkışına bağlanır. Onu da tamamen çıkar.

Eki Görüntüle 2046989
Hocam sorunu şöyle çözdüm. Anakartmda ekran kartının altında ufak bir switch varmış. Sağa çekince düzeldi. Şuan tek sorun kasanın açma düğmesinin yanındaki RGB renk ve desen değiştirici reset tuşu işlevsiz şuan...

Eğer hem anakart hem de reset tuşu bağlantısı yapılı ise anakart bağlantısını söküp deneyebilirsin. İkisi de bağlı olunca çakışıyor olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı