Çözüldü Team Fortress 2 açıldıktan hemen sonra kapanıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Chiurgh

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar hata vermiyordu ama ben Process Monitor uygulamasını yükleyip işlemleri gerçekleştirdim ve size atıyorum linki oradan indirebilirsiniz. Kısaca açılıyor Valve simgesi çıkıyor ve loading ekranı dolunca kapanıyor. Link bu Logfile.rar

Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Oyun dosya bütünlüğünü doğrulamayı deneyin zira bu sorunu çözmeli. Sorun çözülürse ya da devam ederse sonucu bize bildirirseniz sevinirim.

Evet onu zaten yaptım ama işe yaramadı.

Oyun dosya bütünlüğünü doğrulamayı deneyin zira bu sorunu çözmeli. Sorun çözülürse ya da devam ederse sonucu bize bildirirseniz sevinirim.

Onu denedim zaten işe yaramadı.

Not: Çözüldü gibi; dün Half-Life Blue Shift oynuyordum (korsan) yüklüydü yani ama bugün bitirdim ve haliyle de sildim, TF2 oynayabilidim bu sefer ama ben bir sonraki oyun olan opposing Force'u indirdim ve tekrar girmeye çalışınca oyun açılmadı xd.
Muhtemelen konu bir Valve oyunu yükleyince (korsan), orijinal oyunun çalışmasını kabul etmiyor. Çünkü ben yine orijinal Steam'dan EU4 oynayınca açıyor ama TF2 açmıyor. Muhtemelen Valve oyunlarında sadece böyle.
Yani bir çözüm arayışına girmenize gerek yok, silince oynayabiliyorum zaten. Teşekkürler...

Evet onu zaten yaptım ama işe yaramadı.

Onu denedim zaten işe yaramadı.

Not: Çözüldü gibi; dün Half-Life Blue Shift oynuyordum (korsan) yüklüydü yani ama bugün bitirdim ve haliyle de sildim, TF2 oynayabilidim bu sefer ama ben bir sonraki oyun olan opposing Force'u indirdim ve tekrar girmeye çalışınca oyun açılmadı xd.
Muhtemelen konu bir Valve oyunu yükleyince (korsan), orijinal oyunun çalışmasını kabul etmiyor. Çünkü ben yine orijinal Steam'dan EU4 oynayınca açıyor ama TF2 açmıyor. Muhtemelen Valve oyunlarında sadece böyle.
Yani bir çözüm arayışına girmenize gerek yok, silince oynayabiliyorum zaten. Teşekkürler...

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı