Team Fortress 2 İtem Seviyesi Yükseltme

Shaycrom

Decapat
Yer
Steam
Daha fazla  
Oyunu oynarken başkalarında hep"uzmanlaşmış ........." "garip" "sunucu boşaltıcı" gibi değişik değişik silah tagleri görüyorum. Bunları bizde yapamıyor muyuz?

Shotgun_strange_info_TF2.png

Bu silahlar parayla alınıyordu sanırım Garip eşya çıkartmak için özel bir eşya vardı en son 3 tl idi. Şuanda o oyunu çok fazla oynamak istiyorum ama oynayamıyorum HDD'den dolayı.

Oyunu oynarken başkalarında hep"uzmanlaşmış ........." "garip" "sunucu boşaltıcı" gibi değişik değişik silah tagleri görüyorum. Bunları bizde yapamıyor muyuz?

Eki Görüntüle 377543
Yaklaşık 1 yıl sonra yazıyor olsam da cevap vereyim.

Eğer "Sunucu Boşaltıcı, Yüz Kızartıcı vb." gibi etiketler görüyorsanız, bu o eşyanın garip olduğunu gösterir. Bu taglerde garip seviyelerini temsil eder.
Daha fazla bilgi için : Garip - Official TF2 Wiki | Official Team Fortress Wiki
Garip silahlar genelde 5-15 ref arası. Ayrıca "Robot Katili" silahlarda garip sayılıyor.

Gelelim Uzmanlaşmış veya Profesyonel Katliam eşyalara. Eğer silahta normal Katliam varsa "Örn. : Katliam Çifte" sağ üst köşede öldürdüğün adamı "ne ile öldürmüşsen" yanında sayı gösterir ve o sayıda arka arkaya kaç kill aldığını gösterir. Uzmanlaşmış Katliam eşyalarda aynı olsada bu sefer silah parlıyor ve ne kadar çok kill alırsan o kadar hızlı parlıyor. Profesyonel Katliamda da silah parlamakla birlikte bu sefer özel efektlerde ekliyor. Silahın parlama rengine göre gözlerinden ateş çıkıyor vs..

Fakat şöyle bir şey var ki Normal Katliam, Uzmanlaşmış Katliam ve Profesyonel Katliam silahlar arasında baya fiyat farkı var. Normal Katliam silahlar ortalama 5-15 ref arası bir şey. Uzmanlaşmış Katliam min. 20 ref. Profesyonel Katliam silahlar ise 1 keyden fazla para ediyor.

Geri
Yukarı