Team Fortress 2 takas önerisi

RuvaaK

Hectopat
Yer
Muğla
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Esenlikler, TF2'de takas yaparak hesabımı geliştirmek istiyorum. Temelleri biliyorum ama nereden başlıyacağımı bilmiyorum.

Envanterim burada

Hangi eşya ile başlamalıyım?

@Turgineer

Envanteriniz 4-5 key ediyor 4 key ile günlük anca 2-3 ref kar yaparsınız benim size tavsiyem boyalı item alıp satmanız backpack.tf'den.

Envanteriniz 4-5 key ediyor 4 key ile günlük anca 2-3 ref kar yaparsınız benim size tavsiyem boyalı item alıp satmanız backpack.tf'den.
Hocam tekrar merhaba. Şuan da Ininal'de 100 lira var. Unusual trading mi yapsam diyeceğim ama hiç bir "hat"e yetmiyor sizce ne yapmalıyım?

Hocam tekrar merhaba. Şu an da ıninal'de 100 lira var. Unusual trading mi yapsam diyeceğim ama hiçbir "hat"e yetmiyor sizce ne yapmalıyım?

100 lira çok az minimum 20-30 Key ile başlayın bence iyi para kazanmak istiyorsanız.

Zaten 100 lira ile gireceğiniz para ile yapacağınız kar hiç değmez elektrik masraflarını düşünürsek.
Anlıyorum hocam. En azından birkaç ipucu verebilir misiniz?
Zaten 100 lira ile gireceğiniz para ile yapacağınız kar hiç değmez elektrik masraflarını düşünürsek.

Ayrıca bazıları hiçbir şeyden dev gibi envanterler yapıyor.

Anlıyorum hocam. En azından birkaç ipucu verebilir misiniz?

Ayrıca bazıları hiçbir şeyden dev gibi envanterler yapıyor.

En iyisi boyalı item alıp satmanız (popüler eşyalardan) daha sonra eğer bilginiz varsa spelli itemleri alıp satabilirsiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…