Team T-Force Vulcan RAM oveclock edilir mi?

Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar ben bu RAM belleğini 3200'den 3600'e çıkarılır mı en fazla kaç olur söyler misiniz?

Max 3200 MHz'e kadar çıkarılabilir diye biliyorum. Şöyle ki benim 6000 MHz'lik RAM aldım ve sisteme baktığımda sistem standartlarında 4800 MHz'de çalıştı.

Max 3200 MHz'e kadar çıkarılabilir diye biliyorum. Şöyle ki benim 6000 MHz'lik RAM aldım ve sisteme baktığımda sistem standartlarında 4800 MHz'de çalıştı.

Manuel overclock ile üretici tarafından hazırlanmış overclock profilinin(XMP) üzerine çıkarılabilir. Çip kalitesi, işlemci ve anakart önemli bu konuda.

Manuel overclock ile üretici tarafından hazırlanmış overclock profilinin(XMP) üzerine çıkarılabilir. Çip kalitesi, işlemci ve anakart önemli bu konuda.

Manual'den her zaman uzak durmaya çalışmışımdır. Tabii ki dedikleriniz çok doğru.

Hayır alacağım sadece nasıl yapm.

Hayır alacağım sadece nasıl yapmam gerektiğini bilmiyorum voltajını falan bir bildiğin video var mı?

Hazır sistem falan almıyorsan direkt bunlardan birisini alabilirsin. Kaliteli çip kullanıyorlar fakat 4000 MHz alırsan işlemcinden dolayı 3600 MHz civarına kısman gerekecek. Bellekleri aldığında konu açıp etiketlersen beraber bakabiliriz. RAM overclock konusunda karışık olmayan bir rehber, özellikle video bulman zor.

Geri
Yukarı