Tebilon güvenilir mi?

Ramiz çakır

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam. Tebilon sitesinden bir kulaklık alacağım fakat bu siteyi ilk defa duydum, bir sorun yaşar mıyım? Kulaklığı beğenmezsem iade durumunda sorun yaşar mıyım? Bu arada alacağım kulaklık Corsair HS 80.

Arkadaşlar selam. Tebilon sitesinden bir kulaklık alacağım fakat bu siteyi ilk defa duydum, bir sorun yaşar mıyım? Kulaklığı beğenmezsem iade durumunda sorun yaşar mıyım? Bu arada alacağım kulaklık Corsair HS 80.
Sorun yaşamazsınız. M2 SSD aldım sahte çıkmadığı gibi kargolaması ve kargo süresi de çok iyiydi. Müşteri temsilcisi de kaliteli. İadede de sorun yaşayacağınızı düşünmüyorum ama kulaklık hijyenik bir ürün olduğu için sormanız daha iyi olur.

Sorun yaşamazsınız. M.2 SSD aldım sahte çıkmadığı gibi kargolaması ve kargo süresi de çok iyiydi. Müşteri temsilcisi de kaliteli. İadede de sorun yaşayacağınızı düşünmüyorum ama kulaklık hijyenik bir ürün olduğu için sormanız daha iyi olur.

Kime sormalıyım yani müşteri temsilcisini aramalıyım?

bende gigabyte 6700 xt aldım ...
güvenilir diye biliyorum .
ve starfield kampanyasına anladığım kadarıyla dahil belirli bir stok .

Geri
Yukarı