Tebilon'dan alışveriş yapmak

Daha fazla  
Selamlar. Bu siteden ilk defa alışveriş yapacağım. AMD işlemci alacağım.
Daha önce alışveriş yapan arkadaşlar siteyi tavsiye eder misiniz? Ürünün gelme kısmında sorun yaşayacağımı sanmıyorum fakat satış sonrası destek hakkında ne diyebilirsiniz?

Tebilon'dan MSI GK30 Combo almıştım, ürünün kutusuna göre daha büyük bir kutu içinde güzelce sarıp göndermişlerdi.

Instagram sayfaları aktif, oradan soru sorunca cevabımı alabilmiştim. Satış sonrası desteğe ihtiyacım olmadı ama sorun olacağını sanmıyorum. Ben memnun kalmıştım.

geldi mi ürünün bende bugün i3 10105f verdim de daha demin bana hiçbir mail sms gelmedi şiparişiniz onaylandı vs. filan dolandırdım mı ne oldu :D ?
Evet geldi. Daha sonra tekrar bir alışveriş yaptım onda da sorun yaşamadım.
Sipariş onaylandığında ve kargoya verildiğinde mail geliyor. Spam kutunu kontrol et.

Yarın mail atabilir veya direkt arayabilirsin. Sorun yaşayacağını sanmıyorum gayet ilgililerdi.
hala mail gelmedi instagram dan yazdım hemen baktılar sorunumu yazdım bakmadılar şimdide 1 gündür bakmadılar

Yarın mail atabilir veya direkt arayabilirsin. Sorun yaşayacağını sanmıyorum gayet ilgililerdi.
knk delircem adamları aradım kargo numarası istedim verdiler ups e vverrmişler ben yurtiçi seçtiğime rağmen türkiye nin en berbat kargosu olabilir ups 1 aya gelir artık

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı