Technic Launcher hesap mı çalıyor?

Efems

Centipat
Daha fazla  
Technic Launcher'a Microsoft e-posta ve şifremi girdim, orijinal TL. Arada SMS geliyor başka biri girmiş olabilir diye. Bunun bir açıklaması vs. yok mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteden indirdiyseniz problem yoktur. Başka bir yere çaldırmış olabilir misiniz? Emin olmak için şifre değişin bence.

Technic Launcher yıllardır kullanırım hiç çalınmadı. Eğer kendi orijinal sitesinden indirmedyseniz veya teamextreme tarzı Launcher'lardan girdiyseniz oradan çalınmıştır.

Sanmıyorum ve orijinal siteden indirdim.
Hocam Technic Launcher'ın çaldığını sanmıyorum, eğer program compromise olsaydı kullanan herkesin hesabı çalınırdı ve büyük olay olurdu. Güncel olarak böyle bir olay duymadım en son 5-6 sene önce hatırlıyorum ancak onda da sadece e-posta ve IP adresleri sızmıştı.

Ya hesabınız güvendedir ya da başka bir yerden çalınmıştır, siz ne olur ne olmaz şifre değiştirin ve hala yapmadıysanız 2 faktörlü doğrulamaya geçin.

Hocam technic Launcher'ın çaldığını sanmıyorum, eğer program compromise olsaydı kullanan herkesin hesabı çalınırdı ve büyük olay olurdu. Güncel olarak böyle bir olay duymadım en son 5-6 sene önce hatırlıyorum ancak onda da sadece e-posta ve IP adresleri sızmıştı.

Ya hesabınız güvendedir ya da başka bir yerden çalınmıştır, siz ne olur ne olmaz şifre değiştirin ve hala yapmadıysanız 2 faktörlü doğrulamaya geçin.

Sıfırladım hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı