Technopat Kimdir?

Bu bizim kapıdan kovulup pencereden giren Erdem degil mi? :D Bi ara Erdem olayı vardı siz o Erdem misiniz? O dönemler yoğundum takipsizliğime gelmiş de :rolleyes: Eğer siz o iseniz neden üstüne bu video? :D

Bu yanlis anlasilma hakkinda Erdem icin ben özür dileyeyim tam olsun erpo kendisi su siralar biraz alingan sanirim...

Çünkü ben eski Erdem değilim. Bana karşı hala nefret ve kin besliyorsanız, çocukça düşünüyorsunuz demektir.

Erdemcim Steam'de bir 10 dakikalik muhabbetimiz oldu yanlis hatirlamiyor isem, gayet samimi bir arkadassin, uzun zamandir aramizda yoktun ve hosgeldin sekerim.
Ha bu arada bu kadar alingan olma, erpo biraz hakli yani. :)

Bu yanlis anlasilma hakkinda Erdem icin ben özür dileyeyim tam olsun erpo kendisi su siralar biraz alingan sanirim...

Erdemcim Steam'de bir 10 dakikalik muhabbetimiz oldu yanlis hatirlamiyor isem, gayet samimi bir arkadassin, uzun zamandir aramizda yoktun ve hosgeldin sekerim.
Ha bu arada bu kadar alingan olma, erpo biraz hakli yani. :)
Evet doğruda, seni daha sonra bulamadım. İsminden dolayı. Kendin mesaj atarsan sevinirim. Bu nedenle, sana mesaj atamamıştım.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı