Technopat NAS depolaması ne durumda?

Makaleler
45
Merhaba,

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@Recep Baltaş abi, en son 30 TB idi. Yeni ekleme gibi bir şey yaptınız mı? @Emre C sizin de yorumunuzu duymak istiyorum.

Peki NAS depolama gerçekten işe yarıyor mu? Kurumsal şirketler falan bu teknolojiyi kullanıyor mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba,

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@Recep Baltaş abi, en son 30 TB idi. Yeni ekleme gibi bir şey yaptınız mı? @Emre C sizin de yorumunuzu duymak istiyorum.

Peki NAS depolama gerçekten işe yarıyor mu? Kurumsal şirketler falan bu teknolojiyi kullanıyor mu?

Kurumsal şirketler kullanıyor tabii.

Olur öyle şeyler. :D

Hocam, şu konuya kafam yatmadı. Cloud'u biri içinde programlarını falan kullanıyor mu? @TENSES
Bir çok farklı şey var cloud servislerde sanal makinadan tut sadece komut bile çalıştırabiliyorsun. Komutdan kastım bir program yazmakla uğraşmıyorsun sadece basit bir işleve ihtiyacın var asıl amacını yapıcak komutu yazıyorsun gerisini cloud hallediyor.
İnternetde gördüğün ve internet ile bağlantılı çalışan her şeyi cloud servisler aracılığıyla yapabilirsin diyim.
Ben de bu işin uzmanı değilim sadece öyle merak edip araştırmışlığım var.

YouTube'da cloud alanında çalışan ve bu servislerin ne işe yaradığını ve nasıl kullanıldığını anlatan birden çok YouTube kanalı var istersen onlara bir göz at. Daha iyi anlaman açısından.

Yeni konular

Geri
Yukarı