Technopat neden saçma sebeplerden konumu siliyor?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Mimar20

Hectopat
Eternal Fire hakkında konu açtım bir sürü yazdığım yazı boşa gitti, turnuvaya katılma hakkı kazandıklarıyla ilgili görüşlerimi belirtmiştim. Neymiş efendim kaynak belirtmem gerekiyormuş. Olabilir belirteyim belirteyim de neden konuyu komple siliyorsunuz baştan yazmak zorunda bırakıyorsunuz??

Silinen konu içeriğini rapor sisteminden talep ettiğiniz takdirde açtığınız konuda yazdıklarınızı size iletiyoruz.
Türk temsilcimiz major'e katılmaya hak kazandı. Space Soldiers dağıldıktan uzun bir süre sonra ortaya çıkan bu takım geçtiğimiz eleme günlerinde harikalar yarattı.
Fanatic ve OG yi yenip Vitality'e ter döktürdü. Şimdi stickerlarını alma zamanııı. Major başlayınca stickerlar ve kapsüller çıkacak. İlk işim hunharca kapsül almak olacak. Eternal fire turnuvadaki favori takımlardan biri olmadığı için beklenti çok düşük olacaktır, eğer ki güzel performans sergilerlerse en çok artışı da eternal fire' ın stickerları gösterebilir diye düşünüyorum.

Silinen konu içeriğiniz bu şekilde. Aslında üyelere silinen kendi konularını görüntüleyebilme yetkisi vermeyi düşünebiliriz.

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı