Technopat.net örnek almak

CapsOt

Hectopat
Yer
Sivas
Daha fazla  
Merhaba yönetim kurulu,
Ben technopat.net'i örnek alıyorum. Yani forum olsun, makaleler olsun... Biraz daha açarak anlatayım. Aynı bu site gibi site kurdum (daha deneme aşamasında). Yazılarınızı direk olarak geçirmek yerine kendi cümlelerimi yazıyorum. Eğer sizden bir alıntı yaparsam da alt kısımda alıntıdır ibaresini koyuyorum. Bu sizin için sorun teşkil eder mi? Siz yetkililerden bir izin alayım dedim de.

@Recep Baltaş
@Ali Güngör
@MF

Son düzenleyen: Moderatör:
Alıntı makaleler ile Google'da yukselemezsin, özellikle her makalenin altına bu sitenin linkini koyarsan Google seni filtreye alır, siteni spam gösterir. Makaleyi oku aklinda kalani kendi düşüncelerin ile kaleme al, özgün ol. Ancak o zaman Google seni sıramalarda yükseltir.

Son düzenleyen: Moderatör:
@Hüseyin Kürklü

Arkadaş size sormamış. Sizin bilgi vermeniz yanlış olur. @Recep Baltaş konuyla ilgilenecektir.
Bana sorup sormaması onemli değil kardeşim, ben soran kişiye kendi sitesinin geleceği hakkında onerilerde bulundum... Ben de bu işleri yaptığım için ekmek kazanamaz alıntılar ile... Bu google seo mantığını bilmek ile alakalı bir durum, senin anlayabileceğin alanlar değil sanırım. Bu arada bu siteden alıntı yapman technopat sitesini googlede sıralamada yükseltir. Recep bey için sorun olmaz bence

Alıntıları tam link olarak belirtirsen (linklere para kazanacak herhangi bir kısaltma sitesi eklemeden) ve YouTube videolarını indirip kendi kanalında yayınlamadığın sürece kaynak olarak göstermen serbest.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı