Technopat özel mesaj atmak ne zaman aktif olacak?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

FurkanAltun

Kilopat
Makaleler
2
Yer
İzmir
Bildiğiniz üzere sağ üst kısımda profilimizin hemen yanında ''Mesaj'' seçeneği var ama şu anlık sadece yetkililer kullanabiliyor. Biz normal üyeler için ne zaman aktif olacak?

Özel mesaj yetkisi kullanıcılara getirildiği anda konu içindeki yardımlaşmaların ciddi bir kısmı oraya gidecek. Tek bir kişinin faydalandığı ortamlarda yardımlaşmanın bir anlamı olmuyor. O sebeple pek mümkün görünmüyor.

Arada bir sormak istediğim bir şey oluyor özelden soramıyorum en azından limit koyulsa gereksiz kullanılmaması için.

Son düzenleyen: Moderatör:
Özel mesaj yetkisi kullanıcılara getirildiği anda konu içindeki yardımlaşmaların ciddi bir kısmı oraya gidecek. Tek bir kişinin faydalandığı ortamlarda yardımlaşmanın bir anlamı olmuyor. O sebeple pek mümkün görünmüyor.
Doğru söylüyorsunuz ama bu seferde bazı konular da çözüm bulunamıyor. Benim iki kere açtığım birkaç kez de öne çıkardığım bir konuya çözüm bulunmadığını biliyorum.
Bu yüzden normal kullanıcılara en azından ayda 1 kez mesaj atma yetkisi verilse hoş olur.

En ufak tavizde kötüye kullanabilir arkadaşlar. İyi niyetle sorduğunuzun farkındayım ancak yaşadığınız sorunu arattığınızda "özelden çözdük arkadaşlar konu kilitlenebilir" mesajıyla karşılaşmanız nasıl olurdu? Konu açmanız çözüme ulaşmanız için yeterli. Cevaplanmıyorsa öne çıkarın, hala cevaplanmadıysa da rapor edin. Aynı konuyu ikinci kez açmak uyarı sebebi bu arada.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı