Technopat Sosyal 2023 Güncellemesi

Çoklu ön ek ve sistem özellikleri çok iyi olmuş.

Elinize sağlık ama GIF bir gelse...

Elinize sağlık.

1. İmzamdaki sistem veya sistem özelliklerinde bulunan sistem diyerek sistemi konuda belirtmemek ceza nedenidir. İmzanızda ve sistem özelliklerinde bulunan sisteminiz değişebilir. Her soruda sisteminizi yazmak zorundasınız. Benzer şekilde imzalara ve sistem özellikleri kutucuğu referans gösterilemez.
Konuda da belirtmişsiniz referans gösterilmemesi gerektiğini ama madem böyle yapamayacağız bu özelliği neden getirdiniz? Zaten sistemi değişen adam buradan da günceller.

Son düzenleyen: Moderatör:

Orayı günceller fakat şöyle düşünün bir de: 10400F ve 2060 sisteminiz var diyelim, bununla konu açtınız ve destek aldınız. Konuda da sistemi belirtmeden sistemim kısmını ele aldınız. Bundan bir süre sonra 12400F'li ve 3060'lı sistem topladınız ve farklı bir konu açtınız. Daha önce çözdüğünüz konuda herhangi bir sistem bilgisi vermeden sistemim kısmını paylaştığınız için önceki konunuzdaki çözüm artık işe yaramaz oldu. Çünkü kimse sizin o konuyu açtığınız esnada kullandığınız donanımı bilmiyor. Belki de sorununuzu aygıtınıza uygun size verilen sürücüyü kurarak çözdünüz fakat sizin yeni sisteminizi orada gören kişi sürücüyü güncel sisteminize ait sanar.

Elinize sağlık. Yeni güncelleme çok iyi olmuş ve güzel yenilikler gelmiş.

Bir süredir girmiyordum, ben de diyorum neden 305 bildirim gelmiş. Sebebi belli oldu.

Forum ara sıra bir resmi veya konuyu açarken yavaşlıyor, hantallaşıyor. Eskiden daha kötüydü ama hala tam olarak memnun etmiyor. Geliştirme yapmanız iyi olur. @Emre C

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…