Technopat Sosyal Konsol Hatası

mehmetfh16

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, siteye destek olma amaçlı genelde reklam engelleyici seçeneği kapalı tutuyorum fakat açık tuttuğum bazı zamanlar da oluyordu ve bu zamanlarda sorun çıkmıyordu.
Fakat bugün (24.9.2019 - 15:50) itibari ile Technopat Sosyal konsol hatası vermeye başladı. Konulara cevap yazamaya çalıştığımda ekran görüntüsündeki hatayı almaya başladım.
Sanırım Adblocker ile ilgili.

Tarayıcı: Opera, sürüm: 63.0.3368.94
Hata kodu;
Kod:
s1.adform.net/banners/scripts/adx.js:1 Failed to load resource: net::ERR_BLOCKED_BY_ADBLOCKER
securepubads.g.doubleclick.net/tag/js/gpt.js:1 Failed to load resource: net::ERR_BLOCKED_BY_ADBLOCKER
get.ashx:1 Failed to load resource: net::ERR_BLOCKED_BY_ADBLOCKER
securepubads.g.doubleclick.net/tag/js/gpt.js:1 Failed to load resource: net::ERR_BLOCKED_BY_ADBLOCKER
pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js:1 Failed to load resource: net::ERR_BLOCKED_BY_ADBLOCKER
get.ashx:1 Failed to load resource: net::ERR_BLOCKED_BY_ADBLOCKER
add-reply:1 Failed to load resource: the server responded with a status of 503 ()
core-compiled.js?_v=7615ec77:2 PHP: <!DOCTYPE html>
<html style="height:100%">
<head><title> 503 Service Unavailable
</title></head>
<body style="color: #444; margin:0;font: normal 14px/20px Arial, Helvetica, sans-serif; height:100%; background-color: #fff;">
<div style="height:auto; min-height:100%; "> <div style="text-align: center; width:800px; margin-left: -400px; position:absolute; top: 30%; left:50%;">
<h1 style="margin:0; font-size:150px; line-height:150px; font-weight:bold;">503</h1>
<h2 style="margin-top:20px;font-size: 30px;">Service Unavailable
</h2>
<p>The server is temporarily busy, try again later!</p>
</div></div></body></html>

defaultAjaxError @ core-compiled.js?_v=7615ec77:2

Gonlumun efendisi hata verdi.JPG

Son düzenleyen: Moderatör:
Reklam engelleyicilere karşı hiç bir zaman özel bir yaptırım uygulamadık, uygulamıyoruz, tamamen kullanıcının kendi kararı. Ancak bazen ya kod çakışması ya da bu engelleyicilerin hatası olabiliyor. Genel olarak ve prensip olarak bilginiz olsun istedim. Sorunla karşılaşınca bize bildirin her zaman.

Reklam engelleyicilere karşı hiç bir zaman özel bir yaptırım uygulamadık, uygulamıyoruz, tamamen kullanıcının kendi kararı. Ancak bazen ya kod çakışması ya da bu engelleyicilerin hatası olabiliyor. Genel olarak ve prensip olarak bilginiz olsun istedim. Sorunla karşılaşınca bize bildirin her zaman.
Hocam ben durumdan şikayetçi değilim zaten, yaptırım uygulamadığınızı da biliyorum. Sadece bildirmek istedim çünkü hata kodunun sebebinden ben de tam olarak emin değildim.

Şu an sunucuda bir yoğunluk söz konusu. Bu yüzden olabilir.
Ama sunucuda yoğunluk olduğunu duymak beni sevindirdi. Technopat üyesi olan ve ziyaret eden kişilerin çok olması çok güzel. Hata versin kod çakışması olsun ama dolu olsun buralar. ☺ ☺

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı