Technopat Sosyal üyeleri en uzun süre kullandığı bilgisayar parçasını paylaşıyor

Logitech Z313. Kendimi bilmem bileli benimle. Aldığım yılı bile hatırlamıyorum.

Intel Celeron N2830
Intel HD Graphics (ekran kartı değil, yakında bunu elektronik çöp kutularında kullanırlar.)

Toshiba Satellite A200 marka laptopum vardı. Babam 2005 veya 2006 senesinde almıştı. O zamanlar daha tabi 5-6 yaşındayım. Eve internetin geldiği seneydi. Yaşımdan dolayı bilgisayar ile oynamam yasaktı, ben de abim oynarken onu izliyordum. O bilgisayar bizi şöyle 12-13 sene götürdü. Galiba en uzun kullandığım bilgisayar o olabilir. Şu an ne halde bilmiyorum 2 sene önce ikinci elden sattım. Most Wanted oynarken sinirlenip bilgisayara vurarak HDD'yi kırmışlığım vardır. Bir defa ekran kartının çipleri yanmıştı (en azından tamire götürdüğüm bilgisayarcı öyle dedi) onun dışında bir sıkıntı çıkarmadı.

Edit: Şimdi hatırladım bir defa da adaptörü yanmıştı. Garanti kapsamında değiştirmiştik. Zamanında Gold Bilgisayar'dan almıştık. Hey gidi Gold Bilgisayar...

HD Tune Pro testinde sıkıntı yoktu. Bir ara tekrar yaparım.

17 yıllık İDE Samsung 40 GB HDD'ler sayılıyorsa tamam.

Aynısı bende de vardı PS/2 portlu maalesef 2016' da öldü .

Toshiba DT01ACA050 SCSI HDD 7200RPM SATA 3.0 Disk. 9-10 yıl oldu halen bad sector yok. Toshiba yapıyor bu sporu.

DDR3 Kingston RAM. PC alındığından beri değiştirmediğimiz tek parçası o.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…