Technopat Sosyal yaş ortalaması nedir?

Yaş ortalaması

• Oy verenlerin toplamı
    146
  • Anket kapandı .
Forumun lise-üniversite çağındaki insanlar büyük bir bölümünü oluşturuyor. 13 yaş altındakiler de az değil. Bu, toxic'ler dışında çok kötü bir şey de değil bence.

Yahu kardeşim bunun yaş ile bir alakası yok. Biz de 13-14 yaşında olduk ama hiç, şunu döver miyim? egoluyum ne yapmalıyım? şu kıza şu denir mi? beni dövecekler ne yapayım? diye konu açmadık. Böyleleri çok var ha bu durumdan çok rahatsızsan foruma girmezsin olur biter

Forumun lise-üniversite çağındaki insanlar büyük bir bölümünü oluşturuyor. 13 yaş altındakiler de az değil. Bu, toxic'ler dışında çok kötü bir şey de değil bence.
Yine de güzel değil bu durum. O yaştaki çocukların dışarıda vakit geçirmesi lazım, forumda uzun zaman geçirecek kadar eve tıkılıyorlarsa sosyal hayatları için çok kötü bir şey yapıyorlar.

En basit örneği ben ve en yakın arkadaşım. 18 yaşındayım, bahsettiğim dönemleri arkadaşlarımla dışarıda geçirdim. En yakın arkadaşım daha çok ev ortamındaydı. Şu anda hissedilir bir sosyal beceri farkı var.

Konu dışı kategorisi bayağı toxic kayniyor gibi onun dışında pek de ergen tripteki kişilerle karşılaşmadım, aslında bundan rahatsız olanlar zaten direkt konu dışı, erkekler soruyor ve sağlık kategorisini gizleyip keyfine bakabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı