Technopat Sosyal'de profil mesajı nasıl atılır?

Daha fazla  
Nasıl atılıyor? Bu özelliği yeni buldum, fazla aktif değildim sosyalde.

100 mesajı geçmen lazım önce. Profilinden atabilirsin.

Böyle bir şey yok, en az 1 yıldır Sosyal'e üye olmanız gerekmekte.
Benim 1000+ mesajım var ama atamıyorum daha 1 yılı doldurmadığım için.

Son düzenleyen: Moderatör:
Böyle birşey yok, en az 1 yıldır Sosyal'e üye olmanız gerekmekte.
Yoksa benim 1280 mesajım var ama atamıyorum daha 1 yılı doldurmadığım için.

12 gün kalmış hocam
Yaşlanıyoruz.

O halde benim neden atamadığımın da cevabını biliyorsunuzdur. O değişti, şuan profile mesaj gönderebilmeniz için en az 1 yıldır Sosyal'e üye olmanız gerekmekte.

O halde benim neden atamadığımın da cevabını biliyorsunuzdur. O değişti, şuan profile mesaj gönderebilmeniz için en az 1 yıldır Sosyal'e üye olmanız gerekmekte.
Kendi profilinize yazabiliyor musunuz? O 1 yıl kuralı diğer profillere yazmak için diye biliyorum.

Kendi profilinize yazabiliyor musunuz? O 1 yıl kuralı diğer profillere yazmak için diye biliyorum.
Zaten arkadaş da diğer profillere yazmak istiyor.
Ayrıca evet, kendi profilime mesaj atabiliyorum ama dediğim gibi diğer profillere mesaj atmak istiyor anladığım kadarıyla.

Ayrıca evet, kendi profilime mesaj atabiliyorum ama dediğim gibi diğer profillere mesaj atmak istiyor anladığım kadarıyla.
Arkadaşın ne yapmak istediğini bilmiyoruz. Benim verdiğim bilgide herhangi bir yanlışlık yok. Başka bir profile yazmak istiyorsa belirtmeli.

Böyle bir şey yok, en az 1 yıldır Sosyal'e üye olmanız gerekmekte.
Benim 1000+ mesajım var ama atamıyorum daha 1 yılı doldurmadığım için.

1 yılı doldurdum.

Arkadaşın ne yapmak istediğini bilmiyoruz. Benim verdiğim bilgide herhangi bir yanlışlık yok. Başka bir profile yazmak istiyorsa belirtmeli.

Başka profile yazacağım 1 yılı doldurdum.

Recep abime yazacağım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…