Technopat Sosyal'e Android Tapatalk platformu üzerinden erişemiyorum

Dogacel

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Öncelikle herkese merhaba, Nexus 4 cihazından ( Android 4.4.4) 3-4 gün önce Tapatalk uygulaması üzerinden Technopat sosyale erişebiliyordum fakat Tapatalk uygulamasını kullanamaya çalıştığımda Technopat Sosyal forumuna girerken "Foruma bağlanılamadı lütfen bağlantınızı kontrol ediniz" uyarısı alıyorum ama buna ramen bildirimler tapatalk üzerinden geliyor , tapatalkı güncelledim forumu sildim tekrar ekledim, başka forumlara baktım gayet bağlanıyor ama gene de çözüme ulaşamadım. Bu konuda bir bilginiz var mı ? Ayrıca şunu da belirtmek isterim ki Technopat Facebook sayfasında yapılan paylaşımları açmaya çalışınca otomatik olarak Tapatalk Technopat Ana Sayfasına yönlendiriyor ve konuyu ille de aratıp açmam gerekiyor. Şimdiden teşekkürler.

Tapatalk' ta birçok forumum var hepsine ulaşabiliyorum ama bu forumda sıkıntı çıkıyor. Sunucuya bağlanılamadı bu sorun devam ederse yöneticinize başvurun yazıyor. Ne oldu nedir sıkıntı beni aydınlatırsanız sevinirim. :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı