Technopat Sosyal'e Android Tapatalk platformu üzerinden erişemiyorum

Dogacel

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Öncelikle herkese merhaba, Nexus 4 cihazından ( Android 4.4.4) 3-4 gün önce Tapatalk uygulaması üzerinden Technopat sosyale erişebiliyordum fakat Tapatalk uygulamasını kullanamaya çalıştığımda Technopat Sosyal forumuna girerken "Foruma bağlanılamadı lütfen bağlantınızı kontrol ediniz" uyarısı alıyorum ama buna ramen bildirimler tapatalk üzerinden geliyor , tapatalkı güncelledim forumu sildim tekrar ekledim, başka forumlara baktım gayet bağlanıyor ama gene de çözüme ulaşamadım. Bu konuda bir bilginiz var mı ? Ayrıca şunu da belirtmek isterim ki Technopat Facebook sayfasında yapılan paylaşımları açmaya çalışınca otomatik olarak Tapatalk Technopat Ana Sayfasına yönlendiriyor ve konuyu ille de aratıp açmam gerekiyor. Şimdiden teşekkürler.

Merhaba arkadaşlar. Telefonun tarayıcısından bağlanabiliyorken tapatalk tan bağlanamıyorum. Sorun nedir acaba? Başka forunlara bağlanabiliyorum tapatalktan.

Tapatalk' ta birçok forumum var hepsine ulaşabiliyorum ama bu forumda sıkıntı çıkıyor. Sunucuya bağlanılamadı bu sorun devam ederse yöneticinize başvurun yazıyor. Ne oldu nedir sıkıntı beni aydınlatırsanız sevinirim.

Bende de oluyor ben bilgisayardan giriyorum. Arasıra sorun çıkartıyor. Bunlar diğer sitelerde olmuyor.

Kaldırıp tekrar yüklemek şart değil aslında. Mesela benim durumumda sağdaki perdeyi çekip oradaki ilk girdiyi seçmek, daha sonra da o girdi silinince ikinci ile giriş yapmak mümkün oldu.

Bende de ayni sorun var Ne yapmaliyim?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…