Technopat Sosyal'e ilk kayıt olma nedeniniz

OC konusu için. Aşırı isiniyordu sistem. @Shimada Sensei sag olsun kahinlik yaptı bize ve yazmadığım sistemi tahmin etti. O günden beri buradayım. İlk gun gıcık olmuştum ama sonra haklı buldum.
Zahmet olmazsa link alabilir miyim?

Bluetooth kulaklık kullanınca internet yavaşladığı için gelmiştim. Arada bir bakıyordum kayıt olmadan ama şimdi kayıt oldum. Seviyorum burayı.
Bluetooth kulaklık kullanmayı bıraktım internet düzeldi.

Soru sorabileceğim en düzgün platform olduğu için kayıt oldum.

Canım sıkılmıştı ortam yapayım diye kayıt oldum. Ara sıra ortadan kaybolurum ve tekrar gün yüzüne çıkarım.

Mac almak için kaydoldum.
Harici her şeyi aldım onu alamadım.

Windows XP için ve GTX 750 TI sistemim için oyun tavsiyesi almak için gelmiştim.

Bilgisayar topluyordum nasıl diye sormuştum. Çoğu kişi iyi güzel demişti ama o sistemden vazgeçtim oldukça berbattı. İyi ki o kişilere uyup da almamışım.

Steam hesabima giremiyodum, o yuzden kayit olmustum cunku Google'da arastirinca ilk burasi cikmisti, onceki kisiler cozmustu sorunu fakat ben cozememistim. Sorunun saat hatasi oldugunu hatirliyorum sadece.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…