Technopat Sosyal'in günlük istatistiği nedir?

Makaleler
52
Yer
KKTC
Daha fazla  
Merhabalar,
@Recep Baltaş hocam merak ettiğim bir soru var. Sormak istedim. Cevaplarsanız sevinirim.
  • Foruma günlük kaç mesaj geliyor ve günlük kaç konu açılıyor?
  • Forumun günlük ziyaretçi sayısı nedir?
Hocam dediğim gibi merak ettim. Söylerseniz sevinirim :p Beni ilgilendiren bir durum değil de işte merak...

Technopat.net adresinde günde 200.000+ tekil ziyaretçi ağırlıyoruz.

Forumda ise en son baktığımda günde 500+ konu açılıyordu. Şu an 1000+ vardır.
Teşekkür ederim abi. Bir de bir şey diyecektim. Biliyorum, konu içerisinde farklı soru sevmiyorsun ama seni bulmuşken de demek istedim, bunun için uyarı yemeyi bile göze alıyorum.

Bazı moderatörler gerçekten çok kaba davranıyor. Kim olduğunu bilmediğim için isim de veremiyorum.

Soru sorunca ya hiç cevap alamıyorum, zorlayınca da ters cevaplar alıyorum.

Örneğin, bu konu uygunsuz içerik olarak görüldü ve silindi. Bu arada bildirim atılmadan silindi, kendimi ikinci kez rapor ederek öğrendim. Kendimi raporlayarak sordum, biraz bekledim cevap yok. İkinci kez raporlayınca da baştan savma ters bir cevap aldım. Kendimi raporlayarak sormuştum, istersen oradan bakabilirsin.

Bundan bir önceki konum olması lazım. Aldığım uyarı hakkında bir konu açmıştım. Konuyu açmadan önce raporlayarak sordum, uzun bir süre bekledim. Onda da cevap yoktu, istersen gösterebilirim. Ondan sonra aldığım uyarı hakkında diye konu açtım. Sonra bir baktım, raporlama sisteminden geri dönüş yapıldı denerek konu silindi.

Aldığımız uyarıyı ya da konumuzun, mesajımızın neden silindiğini soramıyor muyuz? Bunu konu olarak açsam, çok net eminim ki onaylanmaz. O yüzden buradan sormak istedim.

Lütfen, bunu siteyi kötülemek olarak algılamayın. Kesinlikle öyle niyetim yok ancak uzun bir süredir bu sorunla karşı karşıya geliyorum. Normalde yazmayacaktım ancak bu durum artık can sıkıcı olmaya başladı.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı