Technopat Sosyal'in Haylazları

luci666

Hectopat
Fikir ayrılıkları, dalgınlık, sert eleştiri vb. negatif unsurlardan dolayı yorumlarımız ya da forumda bulunan kişilerle münakaşalar sonucunda süreli olarak cezalandırılıyoruz.

Merak ettiğim, aldığınız cezaların sebepleridir. Enterasan ceza sebepleri mutlaka vardır.

Aldığınız uyarıları SS olarak paylaşırsanız, biz de azıcık merakımızı giderelim.

Bana gelirsek, Technopat tarafından tatile gönderildiğim bile oldu. Sadece VIP üyelere özel bir özellik.

Son düzenleyen: Moderatör:
Soru işaretini ayrı yazdığımdan toplasan 20 ceza vardır. Örnek. "Ekran kartı nedir ?"
Soru işaretinden önce boşluk bırakmak istisnai bir durumdu bir aralar. Çünkü yönetim kadrosundaki bazı yöneticiler de yapıyordu Ceza verilmiyordu diye hatırlıyorum. Herhalde onlar bu alışkanlığı bırakınca tekrardan ceza vermeye başlamışlar. Vaziyet onu gösteriyor

Başlarda noktadan sonra boşluk bırakmadığımdan çok uyarı almıştım.

Bir tane uyarı aldım o da "yazım yanlışı olan mesajı alıntılama" uyarısı. Tam bir çiçek çocuğum

61 tane ceza var hangisini söyleyeyim

Noktadan sonra boşluk bırakmadığım için aldığım cezanın haddi hesabı yok.

2 uyarıyla uslu çocuk olacakken cezalarımın sebeplerinin de basit olmaması benim için üzücü oluyor.

134 Uyarı yemişim neredeyse hepsi yazım kurallarından.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…