Technopat Üyeleri kaç yaşında?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ya ben milletin bedenine girip çıkıyorum da girmiş olduğun bedenin mi yaşını yazacağım yoksa ilk doğmuş olduğunun bedenin mi? Akıl yaşımı yazsam olmaz mı?

Sen direk 18 yaşında mı doğdun milleti dışlıyorsun?

Küçük yaştaki kişilere yardım etmeyecek misin?

Malesef forum siteleri genelde küçük yaştaki insanlarla dolu ve çoğu sistem tavsiyesi adı altında mesajlar atarak gereksiz yere insanların zamanından çalıyor. Örneğin 15 yaşındaki biri çıkmış "r9 290x alacağım nasıldır" gibi mesaj atmış. Bir kere o kart ne kadar farkında mısın? Sonra senin yaşın daha 15, nasıl alacaksın o kartı? Diyeceksiniz ki annesi, babası zengin alır ama öyle olmuyor malesef. Çoğu forum sitelerinde ne hikmetse herkes ya GTX 780Ti yada R9 290x alıyor yada 2000-3000TL'lik sistem topluyor fakat gel gelelim kimse aldıktan sonra ya uğramıyor yada aldıklarına dair bir bilgi sunmuyor.

Bende kendim 33 yaşındayım ve genelde sistem tavisiyesi veya ona benzer mesajlar olduğunda üyenin yaşına, takma ismine ve mesaj sayısına bakıyorum. Örneğin @Literary.'in bir problemi olsa kesin olarak şunu söyleyebilirim ki bu arkadaşın takma isminden dolayı onun herhangi bir problemiyle ilgilenmem. Bence forum sadece facebook üzerinden bağlanacak şekilde üye alsa daha iyi olur, sadece isim ve soy isim olacak şekilde üyeler olsun.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı