Technopat YouTube Video İsteği

Video çekilmesi hakkında görüşleriniz nedir?

• Oy verenlerin toplamı
    17

kirlidaginik

Hectopat
Daha fazla  
Başta, bazı yazılarına milyonlarca beğeni basmak istediğim Recep Baltaş olmak üzere, Ali Güngör ve ağabeyi Berker Güngör ile birlikte:

"televizyonBakkallarının, yutub_televizyonBakkallarının ve yutub_Videolu_televizyonBakkallarının gerçek yüzü ve gençler üzerindeki çok olumsuz etkileri!"

İsimli içerikli bir video çekmelerini istiyorum. Ankete lütfen katılın.

...........................................................................
Bir adet düzenleme ekliyorum

İnternet, bilgisayar ve teknoloji, haram ve günah mıdır?

@RecepBaltaş @Recep Baltaş

Konu ve mesajımda ağır "sarkazm" ve "ironi" vardır. Bunu anlayamamışsınız.

Ben dindar kindar siyasi kişilerin, İnterneti Teknolojiyi Bilgisayarı kullanmalarının, onların açısından doğru olmadığını vurguladım. Onların penceresinden baktığınızda, batılının yaptığı her şey günah haram. Bu yüzden interneti kullanmasınlar dedim. Böylece bizimde kafamız rahat eder dedim.

Benim dini siyasi hiç bir görüşüm yoktur. Anneminde babamında yoktu! Ben sizler gibi müslüman doğup sonradan yolunu seçenlerden de değilim üstelik.

En baştan sevgili ailem beni hür yetiştirdi.

Sarkaz ve ironiyi anlamamışsınız. Bana yüklenmişsiniz.

Erdemli davranıp mesajınızı silmenizi istiyorum.

Benim eski mesajlarıma ve beğenilerime ufak bir göz gezdirirseniz kim olduğumu anlarsınız.

Benim inancım "Bilim" dir. AtaTürkçü'yüm. Söylediğiniz lafları Hak Etmiyorum.

Umarım anlamışsınızdır... Bilginize...

Son düzenleme:
Yok yok... Cidden internet profillerini neden umursuyorum?

Çok iyi biliyorum mesajınızı silmeyeceksiniz. Burnunuz büyük davranacaksınız küstah davranacaksınız.

Siz kimsiniz ki?

Bu son mesajım. Bir daha asla forumunuza gelmiyorum.

Klavyeden erkeklik taslamak çok kolay nasılsa. Sizin gibi algılama kapasitesi kıt insanların olduğu yerlerde asla bulunmam alerjim var. Sarkazm ve ironiyi anlayamamış, sizden daha üstün birine böyle hakaret edemezsiniz.

Bütün laflarınızı iade ediyorum. Siz gidin arabistan çöllerine yaşayın. Sizin gibi algılama kapasitesi düşük, bilmeyen kişilere çok yakışır çöller.

Klavyeden erkeklik taslamak ne kolay... Gerçekte nasıl biri olduğunuzu çok iyi biliyoruz.

Kendi çölünüzde platformunuzda mutluluklar size...

İroniyi anlayamamış diyorsun. Madem ironi yapıyorsun azıcık aklın olsa o bitirdiğin cümlelerin sonundaki ünlemi parantez içinde getirirdin böylece hiçbir sorun olmamış olurdu. Türkçe'yi düzgün kullanamamanız kimsenin 'algılama kapasitesi' ile ilgili değil. Adam sana bir cümle kurmuş hemen 'Klavyeden erkeklik taslamak kolay nasılsa' diyorsunuz. Karşınızda olsa ne olacak dövecek misiniz ? Bu mu yani ? O zaman birine cevap veremeyen karşısındakine yumruk atsın haklı çıksın. Yolunuz açık olsun umarım sizi burada bir daha görmeyiz.

"Klavyeden erkeklik taslamak çok kolay nasılsa. Sizin gibi algılama kapasitesi kıt insanların olduğu yerlerde asla bulunmam alerjim var. Sarkazm ve ironiyi anlayamamış, sizden daha üstün birine böyle hakaret edemezsiniz."

Meşe gölgesinde filizlenen yosunlar, çok kere kendilerini meşe fidanı sanırlar.

Recep Baltaş tamamen haklı, bu kadar uzun yazıları yazmakla kendini yormuşsun. Bu mesajları yazmakla aslında kendini yermişsin.

Teknolojiyle fazla uğraşmayın sıyırırsınız! Devam edin siz böyle bu kafayla...
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı