Technopat'a elveda

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Erşah

Kilopat
Merhabalar.

Bu gün technopat.net'ten ayrılma kararı aldım.

Sitede bu güne kadar çeşitli konularda insanlara yardımcı olmaya çalıştım. Sorunlarına çözüm aradım. Fakat bunları yaparken 5 kez ban yedim (Biri bir hafta olmak üzere.) En son geçen gün forumda bir arkadaşa yardımcı olurken "Kısaltmalar Büyük Harfle Yazılmalı" adı altında bir gün ban yedim. APU Sisteme RAM Tek Modül vs Çift Modül Konuya baktığımızda yanlış yazdığım kelimenin "Mhz", doğrusunun ise "MHz" olduğunu göreceksiniz. Moderatörler sağolsun direkt banladılar ve yazım yanlışımı da düzelttiler. Buraya kadar herşey normal. Peki sorarım size, benden sonraki mesajların neredeyse hepsinde "aynı yazım yanlışı" olmasına rağmen onlara neden bir düzeltme uygulanmadı? Ben ismim ve soy ismimle foruma giriş yapmış bir insanım. Az stalk yapmayı bilen adam beni bütün sosyal mecralardan bile bulabilir. Ben insanlara yardımcı olmak istiyorum. Aksi halde forumlarda ne işim var?
Neyse bu sadece buzdağının görünen yüzü. Moderatörlerin haksız işlem uyguladıkları ile ilgili onlarca konu var. Üzülerek söylüyorum, forumdan ayrılıyorum. Herkese kolay gelsin. Egosunu tatmin etmeye devam eden moderatörlere de hayatlarında başarılar diliyorum. Kullanıcı adımdaki hesabın tamamen silinmesini beyan ediyorum.

Konuyu buraya açmamın sebebi en azından daha çok yazar görür.

APU Sisteme RAM Tek Modül vs Çift Modül
Burada aldığınız ceza ayın 24'üne ait. Cezayı da bu vakitte almışsınız. Diğer bozuk mesajlar ise ayın 25'ine ait. Bir mesaj şikayet edildiğinde o an konudaki bütün mesajları inceliyoruz. Her gün aynı konuyu defalarca inceleme şansımız olmuyor. Zira yüzlerce konu geliyor. Hatalı bir mesaj gördüğünüzde bunu rapor ediniz. Bütün konu baştan sona incelenecektir. Bütün hafta aynı konuya "Acaba hata yapan birisi var mı?" diye düşünerek vaktimizi harcayamayız maalesef.

Hesap silme işlemi yapmıyoruz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı