Technopat'ta 1. yılım

Merhaba sevgili Technopat üyeleri ben Ayaz Tüzin. Bugün 1. yılıma basmış bulunmaktayım. Sizin yardımlarınız ile teknoloji hakkında daha bilgili oldum, bazen cahillik yaptım, insanlara yeni şeyler öğrettim ve en önemlisi siz bana çok şey öğrettiniz. Technopat ailesi size çok teşekkür ediyorum. Nice senelere!

Bundan önceki nickin çok iyiymiş :D

Merhaba sevgili Technopat üyeleri ben Ayaz Tüzin. Bugün 1. yılıma basmış bulunmaktayım. Sizin yardımlarınız ile teknoloji hakkında daha bilgili oldum, bazen cahillik yaptım, insanlara yeni şeyler öğrettim ve en önemlisi siz bana çok şey öğrettiniz. Technopat ailesi size çok teşekkür ediyorum. Nice senelere!
God bless you, @TheRealKurtCobain.
Would you like to sing Technopat national anthem?
Şaka bir yana, umarım daha senelerce burada olursunuz ödüllerin de dediği gibi. Benim daha bir yıl olmadı. :)

Merhaba sevgili Technopat üyeleri ben ayaz tüzin. Bugün 1. yılıma basmış bulunmaktayım. Sizin yardımlarınız ile teknoloji hakkında daha bilgili oldum, bazen cahillik yaptım, insanlara yeni şeyler öğrettim ve en önemlisi siz bana çok şey öğrettiniz. Technopat ailesi size çok teşekkür ediyorum. Nice senelere!

Nice senelere.

bir rehber yazımdaki Anket'te " leş gibi " seçeneğini seçmiştin. Kalbim kırıldı.

@TheRealKurtCobain

Yeni konular

Geri
Yukarı