Technopat'ta yapılan yanlış cezalandırma sistemi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

SY1997

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ve adminler. Yıllardır forumlardayım ama böyle saçma sapan bir yönetim biçimi görmedim. Bu açtığım 3. hesap çünkü birinci saçma sapan bir nedenden cezalandırıldı ve bende ikincisini açtım ama o da çoklu hesaptan dolayı cezalandırıldı. Farklı bir ipden bağlanabildim en sonunda çünkü içimi dökmem gerekiyordu ve başka böyle düşüncesi olan arkadaşlar olduğuna inanarak arkadaşların da sesi olmak istedim.

Bir pc toplamak istediğim için ikinci el bölümüne bir konu açtım.Başlığı tam olarak şuydu -> Alıcı- İşlemci-Anakart-RAM-Güç Kaynağı

Ve konu içeriği tam olarak buydu :

Arkadaşlar başlıkta belirttiğim parçaları arıyorum uygun fiyata.
İşlemci : i3 4160-70 veya üstü
Anakart : Soket 1150 Msi pro-vd veya Asus h81m-plus
Ram : 4 veya 8 GB 1600mhz cl9
Güç kaynağı : 500-550 watt kaliteli
Fiyatta konuşuruz isteyen olursa laptopumla takas düşünebiliriz önerilerinize açığım.

Ama bazı çok bilmiş yöneticiler başlığın konuya uygun olmadığı kanaatine (saçmalığına) varıp konunun başlığını "i3 4160 İşlemci- H81 Anakart - RAM Güç kaynağı" olarak değiştirmişler.

Hani çok faklı bişey yapıyolarmış gibi ve bu nedenden dolayı hiçbir uyarı verilmeden cezalandırmışlar. Bu saçmalığın önüne geçilmesini rica ediyorum.

Konu linki: Alıcı - i3 4160 İşlemci- H81 Anakart - RAM Güç kaynağı | Technopat Sosyal

Sayın @Recep Baltaş lütfen ilgilenin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı