TechnoPc Tablet Çalışıyor Ama Görüntü Yok

Hilergy

Hectopat
Merhabalar, elimde TechnoPc markalı ne idüğü belirsiz 10.1" bir tablet var, yarım saat öncesine kadar sapasağlam çalışırken ne olduysa açma/kapama tuşuna bastığımda ekranda görüntü yoktu. Başta bataryası arızalandı zannetmiştim ama şöyle dikkatli bakınca ekranda görüntünün olduğunu gördüm lakin ekrana harici bir ışık tutulduğu zaman sadece beyaz kısımlar görünüyor örneğin saat gibi, ve bu görüntü aktif görüntü, donmuş değil saat birebir aynı. Sizce sorun bu tabletin neresinde? Çok masraflı bir problem değildir umarım ☹️

Merhabalar, elimde technopc markalı ne idüğü belirsiz 10.1" bir tablet var, yarım saat öncesine kadar sapasağlam çalışırken ne olduysa açma/kapama tuşuna bastığımda ekranda görüntü yoktu. Başta bataryası arızalandı zannetmiştim ama şöyle dikkatli bakınca ekranda görüntünün olduğunu gördüm lakin ekrana harici bir ışık tutulduğu zaman sadece beyaz kısımlar görünüyor örneğin saat gibi, ve bu görüntü aktif görüntü, donmuş değil saat birebir aynı. Sizce sorun bu tabletin neresinde? Çok masraflı bir problem değildir umarım ☹️

LCD backlight problemi. Çok garip, ekran değişimi gerekli muhtemelen.

Yeni konular

Geri
Yukarı