Technpat'ta rapor onaylanınca veya onaylanmayınca bildirim gelmeli

Olmaz ya, hepsine gelmemeli bence. Hem onlara zor olur, hem kalabalıklık yapar.
Arkadaşlar üzgün atmayın ya, ben gelmesine gerek yok demedim ki 😀

Zorluk açısından fark olmaz da gerek yok böyle bir şeye.

Katılıyorum hocam, her rapor için gerek yok ama bazen gerektiği halde gelmediği oluyordu. 1-2 kere denk gelmiştim, şu an tam hatırlayamıyorum.

Zorluk açısından fark olmaz...

Siz yapmıştınız bir süreliğine, o kadar basit mi? Tek tıkla çözüldü mesajı gönderiliyorsa iyiymiş.

Gelmesin. Rapor işlemi yazım hatalarının azaltılması ve düzeltilmesi için var, yine rekabet ortamı oluşur.
Eki Görüntüle 994124
Beni farklı zaman diliminde, farklı konularda raporladın diyelim ve ceza almadığımı düşünün. Yaygarayı kopartırsınız çünkü kuralları ihlal ettiğimi düşündünüz.

2. alternatif ise başkalarına üstünlük kurmak veya hava atmak amacıyla kullanacak kişiler var.

Bence gelmemeli...
Evet, bu iki ihtimalden dolayı suistimal edilmeye müsait.

Gelmesin. Rapor işlemi yazım hatalarının azaltılması ve düzeltilmesi için var, yine rekabet ortamı oluşur.
Eki Görüntüle 994124
Beni farklı zaman diliminde, farklı konularda raporladın diyelim ve ceza almadığımı düşünün. Yaygarayı kopartırsınız çünkü kuralları ihlal ettiğimi düşündünüz.

2. alternatif ise başkalarına üstünlük kurmak veya hava atmak amacıyla kullanacak kişiler var.

Bence gelmemeli...
Saçma itirazlar ve başkalarını banlatmak için hatalarını kollayanlar yüzünden gelmemeli diye düşünüyorum. Hali hazırdaki sistemde moderatör isterse geri dönüş sağlayabiliyor.

Bunlardan dolayı gelmemesi daha sağlıklı gibi. Buna benzer bir konuda kim yazdı hatırlamıyorum ama aşağıdaki alıntı içindekine benzer bir yazı yazmıştı.
Bir başka forumda böyle bir şeyden dolayı "Bugün X kadar kişiyi uçurdum." diyen kişi gördüm.
Buna benzer bir mesajdı. Burada da olmayacağının garantisi yok gibi.

O zaman, şu an örnek konu ya da rapor tipi bulamadım ama birazcık daha özen gösterilip uygun raporlara dönülmesi sağlıklı olur bence.

Geri
Yukarı