Tecno Pova Neo 2 alınır mı?

GlitchTR

Hectopat
Herkese merhaba, tecno pova Neo 2 marka telefon almayı düşünüyorum oyun performansı hoşuma gitti daha önceden alan ve tecno marka başka bir telefon kullanan varsa fikrini arabiri miyim?

Fiyat ve özellikleri.

Epey - Tecno Pova Neo 2
Oyun testi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşım Tecno marka telefon aldı ve pişman oldu. Aynı fiyat bandında daha iyi telefonlar var ve kamerası söylediği kadar iyi değil. Sizin sorduğunuz telefon için net bir şey diyemeyeceğin.

Arkadaşım tecno marka telefon aldı ve pişman oldu. Aynı fiyat bandında daha iyi telefonlar var ve kamerası söylediği kadar iyi değil. Sizin sorduğunuz telefon için net bir şey diyemeyeceğin.

Ne tür sorunlar var ve hangi modeli kullanıyor bende zaten performansı için alıyorum çok nadir fotoğraf çekiyorum ve hangi modeli önerirsiniz fiyat aralığı 5000 - 5500.

Herkese merhaba, tecno pova Neo 2 marka telefon almayı düşünüyorum oyun performansı hoşuma gitti daha önceden alan ve tecno marka başka bir telefon kullanan varsa fikrini arabiri miyim?

Fiyat ve özellikleri.

Epey - Tecno Pova Neo 2
Oyun testi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Alınmaz.

Tecno pova Neo 1 sanırım. Kendisi oyun oynayan biri değil fotoğraf çekiyor genelde. Oyun oynama konusunda bilemiyorum, kağıt üzerinde kötü durmuyor ama bir şey diyemeyeceğim.

Geri
Yukarı