Tecno spark 7T telefon bazı oyunlarda kasıyor

Kyuipe

Hectopat
Daha fazla  
Yaklaşık 2 hafta önce Vodafone'dan tecno spark 7T almıştım. Telefonda Mobile Legends, standoff 2, Clash Royale gibi oyunları 60 FPS akıcı şekilde oynayabiliyorum. Ancak telefon dream League soccer 2019/2022, Pro League soccer gibi oyunlarda çok fazla kasıyor. İşin ilginç tarafı birçok FPS sayacı yine 60-50 FPS gibi değerler veriyordu. Bellek optimizasyonu, virüs taraması yaptım hatta telefona format bile attım ancak problem devam etti. Bu konuda bana yardımcı olabilir misiniz?

Mobile Legends'de sabit 60 veriyorsa diğer oyun sıkıntılıdır.

Ama tek bir oyun değil, birkaç oyunda böyle ve bu oyunların çoğu futbol oyunu. İşte bu bana çok garip geliyor.
Yardımcı olabilecek kimse yok mu? 😕

Son düzenleme:
Aynı telefon bende de var, Genshin Impact'ı en düşük ayarlarda bile az kasmayla oynayabiliyorum, pek keyifli sayılmaz, ejderha bile görünmüyor :e

S4 Mini'de oynayabildiğim oyunları oynayamıyorum. Sanırım kafayı yiyeceğim.
Gereksiz programları devre dışı bıraktın mı? Ahagames, akıllı tarayıcı, carlcare, file manager, palm store ve birçoğu gibi. Baya bir şeyi devre dışı bıraktım ben. Bırakamadığımı adb ile bırakabildim.
Phone Master'ın ayarlardaki her seçeneği kaldır, korumalı uygulamalar yerindeki her uygu seç ki dosya silmesin uygların.

HiOS launcherin bildirimlerini kapat,izinlerini al(bunu yapmayabilirsin) başka launcher kullanmayı deneyebilirsin, Microsoft Launcher tarzı.

Edit: imla.

Edit2: Telefonu ilk aldığımda yaptıklarım bunlardı, işe de yarıyor. Demin dediğin oyunu indirip rahat bir şekilde oynayabildim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı