Tecrübesiz 15 yaşında birisi yaz tatilinde nerelerde çalışabilir?

efeuzn

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, iş hayatına atılmak istiyorum. Hayatım boyunca çalışmadım, 15 yaşındayım 2 ay sonra 16 olacağım okulumda tatile girdi şu anlık çalışabilecegim ne tür iş vardır?

1685886910072.png

Merhaba, iş hayatına atılmak istiyorum. Hayatım boyunca çalışmadım, 15 yaşındayım 2 ay sonra 16 olacağım okulumda tatile girdi şu anlık çalışabilecegim ne tür iş vardır?
Benim önerim çok geç olmadan bir yetkinlik kazanıp ileriye yatırım yapman ve bunu hizmet olarak ülke dışına ve içine pazarlaman. En azından bir program öğrenmeye başla ve bu şekilde kendine yatırım yap. Adobe öğrenip video edit/ photoshop ve dahası yada excel öğrenmek veya HTML ve CSS JavaScript ile web programlama gibi alanlarda en azından neymiş diyerek bir bakmalısın hem bu sayede birinde öğrenmek için adım atarsan bakarsın bunu sever ve kendinde yeni bir şeyler keşfedersin ilerisi için kafanda kendine bir yol haritası çıkarırsın. Ha illa dışarıda bir yerden çalışacam dersen en temeli garsonluk olur benim düşüncem ama restoran sektörü kanser bir sektördür.

Geri
Yukarı