Teen Wolf İzleyen Var Mı ?

SPOİLER.

Yok bence en güzel sezon 3.sezondu alfa sürüsü olan sezon.

Ve sizce güne kadar en alfa kimdi.

4 yıldır tek bölümünü kaçırmadım.

SPOİLER
-----------
Scott 1.sezon Peter'ın dönüşebildiği gibi dönüşebilecek fakat bunun bir Lycan gibi mi yoksa bir kurt gibi olacağını bilmiyoruz.

Allison'ın yerini dolduramadılar.

Ayrıca Scott'ın sürekli dayak yemesinin tek sebebi amacının sadece korumak olması. Scott çok büyüyecek aha buraya yazdım.

SPOİLER
------------

Bencede abi kira allison'ın yerini dolduramadı. Zaten kurtlar ve çakallar iyi anlaşamaz diye biliyorum.

Senaristin aklı normal çalışmıyor bence bu kadar fazla karakter nerden aklına geldi ilginç yani. Bencede scott ilerler daha da. Bakalım sezon finaline galiba 2 bölüm kaldı bizi neler bekliyor göreceğiz.

Aynen haklısın 1.sezon çok çok iyiydi daha sonra fazla karıştırdılar diziyi bana sorarsanız suyu çıktı.

2.ve 3. sezon dizinin puanını yükseltti. Ama hiçbir zaman gerilemedi.

Aynen haklısın 1.sezon çok çok iyiydi daha sonra fazla karıştırdılar diziyi bana sorarsanız suyu çıktı.
Aslında 1.sezon gayet tadında gidiyordu öylede bitti. Sonraki sezonlarda hep bişeler geldi diziye ama birer ikişer değil sürüyle resmen ondan bence 1.sezon kadar bana diğer sezonlar zevk vermedi. Herkes adam akıllı kurt adamlığını yapsa daha iyi olurdu.

İnşallah büyür güçlenir , alfanın betadan dayak yediğini görünce insan acıyor yani.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…