Tek aylık borç için internet kapandı

burak aksu

Hectopat
Daha fazla  
Sadece geçen ayın borcu olmasına rağmen internet erişimimi kestiler. Daha bu ayın ki bile gelmeden. Neden böyle birşey olmuş olabilir?
Not: ttnet kullanıcısıyım.

Parayi almaya gelince koşar ttnet hizmete gelince bekler.Reklam gibi olmasın ama ben 9. Ayda doping internete geçtim fatura geldi 9.ay ve 10. Ay tek fatura olarak 146 tl Kasım ayının 19 unda ödedim halen de hizmet almaya devam ettim artık mesaj gelmişti 2 gün içinde ödemeniz gerekiyor diye

Sadece geçen ayın borcu olmasına rağmen internet erişimimi kestiler. Daha bu ayın ki bile gelmeden. Neden böyle birşey olmuş olabilir?
Not: ttnet kullanıcısıyım.

Faturanın son ödeme tarihi geçtiğinde hizmeti kesme hakları yok mu?

Hayır son ödeme tarihi geçince sadece gecikme faizi uygulanır ancak 3 fatura odemezseniz 3. Faturanın son ödeme tarihinde kesebilirler

Hayır son ödeme tarihi geçince sadece gecikme faizi uygulanır ancak 3 fatura odemezseniz 3. Faturanın son ödeme tarihinde kesebilirler

Sözleşmelerde bu şekilde bir ifade mi var yoksa geçmişten beri uygulama böyle olduğu için mi? Bence 3.faturanın son ödeme tarihini beklemek hizmet sağlayan açısından mantıklı değil, sözleşmelerin de böyle olduğunu sanmıyorum.

Borcunu alamadığın arkadaşına borç vermeye devam eder misin?
Düzenli olarak veriyorsa tabi ki. 8 yıllık müşterisiyim ttnetin. Ayrıca arkadaşıma senden parayı 3 ay sonra alacağım deyip de 1 ay sonra kapısına dayanmamın mantıklı olduğunu düşünmüyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…