Tek bilgisayarda aynı oyunu iki hesaptan oynayabilir miyim?

Mentor51

Centipat
Arkadaşlar şu anki Steam hesabımda Rainbow Six Siege oyunu var. Ancak e postayı bilmediğim için dereceli atamıyorum. Şimdi yeni hesap açsam gene satın alsam oyunu, ikisini dönüşümlü oynayabilir miyim? Yoksa birini tercih mi etmem lazım? Eğer tercih edeceksem nasıl? Dönüşümlü oynayacaksam nasıl yapacağım? Anlatırsanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Mesela A hesabında dereceli atamıyorsun B hesabına oyunu alıp dereceli atacaksın yapman gereken tek şey A hesabından çıkış yapıp B hesabına giriş yapman bu kadar istediğin zaman A hesabından oyanrsın istediğin zaman B.

Mesela A hesabında dereceli atamıyorsun B hesabına oyunu alıp dereceli atacaksın yapman gereken tek şey A hesabından çıkış yapıp B hesabına giriş yapman bu kadar istediğin zaman A hesabından oyanrsın istediğin zaman B.

Ha tamam çok iyi olmuş bir an şeyden korktum yeni hesabı açtım işte bir önceki Steam hesabımın oyunlarını gördüm dedim acaba şimdi satın alır da oynayamazsam.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı