Tek bilgisayarda iki Steam hesabı kullanmak sorun yaratır mı?

Seferdan

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, 2 adet sahip olduğum Steam hesabım mevcut. Birinde fazla oyun var diğerinde az. İkisini tek bilgisayarda kullanmak sorun yaşatır mı? Aile paylaşımı yapmak istemiyorum. Oyunları bilgisayara yükleyip hangi Steam hesabımdaysa ona giriş yapıp oynamak istiyorum. Örneğin 1. hesabımda RDR2 var, 2. hesabımda subnitica var. İkisini de bilgisayara yükledim diyelim. RDR 2 oynamak için 1. hesabıma giriş yaparsam ve subnitica oynamak içinde oturumu kapatıp ikinci hesabımla giriş yapıp oynamak istersem sorun oluşur mu? Hesaplarda sadece satın alan kişinin bilgileri aynı, mail adresleri farklı.

Not : Herhangi bir ceza yada yasaklanma durumum yok. Sadece fresh hesap açmak istediğim için 2. hesabım bulunuyor.

Sıkıntı yaratmaz diye düşünüyorum.
Hiçbir sorun olmaz.
Cevaplarınız için çok teşekkür ederim, yalnız şöyle bir durum var. Birinci hesabımdaki rdr2'yi bilgisayara yükledim ve ikinci hesabıma giriş yaptım ve giriş yaptığımda ikinci hesabımda rdr2 satın alınmamasına rağmen kütüphanede rdr2 oyunu gözüküyordu. Oyuna girmeyi denedim ödünç al gibi bir şey çıktı ve ödünç almadım yani işlemi iptal ettim. Ek olarak rdr2 olmayan hesabımdan rdr2 yi bilgisayardan silebiliyorum ve aile paylaşımı yapmadım. Nasıl bende olmayan oyun kütüphanemde gözüküyor ve o oyunu silebiliyorum aile paylaşımı yapmadan. Sadece tıkladığımda ödünç al gibi bir şey çıkıyor. Bilgisayarımda olduğu için başka hesaptada olsa o oyuna müdahale edebiliyor muyum ?

Cevaplarınız için çok teşekkür ederim, yalnız şöyle bir durum var. Birinci hesabımdaki RDR2'yi yükledim ve ikinci hesabıma giriş yaptım ve giriş yaptığımda ikinci hesabımda RDR2 satın alınmamasına rağmen kütüphanede RDR2 oyunu gözüküyordu. Oyuna girmeyi denedim ödünç al gibi bir şey çıktı. Ek olarak RDR2 olmayan hesabımdan RDR2'yi bilgisayardan silebiliyorum ve aile paylaşımı yapmadım. Nasıl bende olmayan oyun kütüphanemde gözüküyor ve o oyunu silebiliyorum aile paylaşımı yapmadan. Sadece tıkladığımda ödünç al gibi bir şey çıkıyor. Bilgisayarımda olduğu için başka hesaptada olsa oyuna müdahale edebiliyor muyum?

RDR2 de aile paylaşımı vb yok. Sadece mevcut hesap kullanabilir. Bazı oyunlar böyle.

Cevaplarınız için çok teşekkür ederim, yalnız şöyle bir durum var. Birinci hesabımdaki rdr2'yi bilgisayara yükledim ve ikinci hesabıma giriş yaptım ve giriş yaptığımda ikinci hesabımda rdr2 satın alınmamasına rağmen kütüphanede rdr2 oyunu gözüküyordu. Oyuna girmeyi denedim ödünç al gibi bir şey çıktı ve ödünç almadım yani işlemi iptal ettim. Ek olarak rdr2 olmayan hesabımdan rdr2 yi bilgisayardan silebiliyorum ve aile paylaşımı yapmadım. Nasıl bende olmayan oyun kütüphanemde gözüküyor ve o oyunu silebiliyorum aile paylaşımı yapmadan. Sadece tıkladığımda ödünç al gibi bir şey çıkıyor. Bilgisayarımda olduğu için başka hesaptada olsa o oyuna müdahale edebiliyor muyum ?
Evet, Epic Games'te de aynısını ben yaşıyorum hocam.

Sadece rdr2 de değil örneğin subnitica ve astroner olmayan hesabımda bilgisayara yüklü olduğu için kütüphanede görebiliyor ve oyunu steam üzerinden bilgisayardan kaldırabiliyorum

Geri
Yukarı