Tek bilgisayardan 2 kulaklık kullanmak mümkün mü?

Daha fazla  
1 tane Bluetooth ve 1 tanede jak girişli var. YouTube üzerinden videodan izlemek için istiyorum öbür forumlara da baktım ama anlamadım. Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ses aygıtını elle seçerseniz olur. Yani ikiside bağlı olur ama sadece seçtiğiniz bir aygıttan ses gelir. Aynı anda ikisinden de ses oynatması nasıl olur bilmiyorum. Apple, Airpodslar da iOS için böyle bir özellik sunuyor ama onda iki kablosuz aygıt var, aynı şey değiller.

Voicemeter programı ile bu mümkün.Voicemeter yükledikten sonra, windows ses ayarlarından "Voicemeter Input" varsayılan aygıt olarak seçeceksiniz daha sonra voicemeter içerisinde hardware input 1 ve input 2 girişlerinden 1. ve 2. kulaklıkları seçeceksiniz. Bu şekilde 2 kulaklıkla aynı anda ses çıkışı alabilirsiniz.

Voicemeter programı ile bu mümkün.Voicemeter yükledikten sonra, windows ses ayarlarından "Voicemeter Input" varsayılan aygıt olarak seçeceksiniz daha sonra voicemeter içerisinde hardware input 1 ve input 2 girişlerinden 1. ve 2. kulaklıkları seçeceksiniz. Bu şekilde 2 kulaklıkla aynı anda ses çıkışı alabilirsiniz.
1708203632602.png

Hangisini indirmeliyim?

Kulaklıkları Hardware Out-A1 ve Hardware Out-A2 üzerinden seçeceksiniz. Bir önceki mesajda o kısmı yanlış yazmışım şimdi farkettim.

hangi siteden indiriliyor bir sonic'te var birde bu site: VOICEMEETER. By VB AUDIO

Dosya Ekleri

• voicemeter.png
    voicemeter.png
    211,6 KB · Görüntüleme: 13

Geri
Yukarı